Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 841-850 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: .cdr-.jpg converter #2156305
    Macskajancsi
    Felhasználó
      Hozzászólás: .cdr-.jpg converter #2156306
      Macskajancsi
      Felhasználó
        Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155797
        Macskajancsi
        Felhasználó
          kalo wrote:
          Visszavonva, a francot sem érdekel már …

          Ez aranyos.
          Mi van visszavonva? Mi az, ami a francot sem érdekli?
          Az előző hozzászólásod (megnéztem) egy másik tárgykörben van hónapokkal ezelőttről.

          (Te [email]f@sz[/email] medve, [email]b@szd[/email] meg a qrva létrádat effektussal állunk szemben? 1.gif  )

          Hozzászólás: man lapok forditása magyarra #2155798
          Macskajancsi
          Felhasználó
            kalo wrote:
            Visszavonva, a francot sem érdekel már …

            Ez aranyos.
            Mi van visszavonva? Mi az, ami a francot sem érdekli?
            Az előző hozzászólásod (megnéztem) egy másik tárgykörben van hónapokkal ezelőttről.

            (Te [email]f@sz[/email] medve, [email]b@szd[/email] meg a qrva létrádat effektussal állunk szemben? 1.gif  )

            Hozzászólás: MSI vr601-012hu linux telepítési gondok #2154563
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Radagast wrote:
              Már suse sincs fönt (Suse alatt volt webcam alapból, de nincs energiakezelő és vezetéknélküli net sem).

              Macskajancsi wrote:
              A mondataid végén pontot látok.
              Van kérdés? 1.gif 

              Az élménybeszámolókat csak tudomásul lehet venni.
              Válasz csak kérdésre érkezhet. 19.gif 

              Hozzászólás: MSI vr601-012hu linux telepítési gondok #2154564
              Macskajancsi
              Felhasználó
                Radagast wrote:
                Már suse sincs fönt (Suse alatt volt webcam alapból, de nincs energiakezelő és vezetéknélküli net sem).

                Macskajancsi wrote:
                A mondataid végén pontot látok.
                Van kérdés? 1.gif 

                Az élménybeszámolókat csak tudomásul lehet venni.
                Válasz csak kérdésre érkezhet. 19.gif 

                Hozzászólás: ClamAv víruskeresõ tippek, ötletek #2038295
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  Tony Magic wrote:
                  Köszönöm szépen, kipróbálom holnap. Arra nem jöttem még rá, hogy hol találom meg a felcsatolandó eszközöket. Próbáltam keresgélni, ám csak a ” Meghajtók-Hálózati mappák-SMB megosztások ” -ra klikkelve találom meg a gépet amit szeretnék szkennelni, ám a konquerorban, vagy egyéb file böngészőben nem találom. Mit rontok el?

                  Ezt nem értem.
                  Ha a konquerorba beírom:
                  smb:/
                  máris ott vannak az elérhető gépek.

                  Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136062
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    zolnagy wrote:
                    Amúgy ez a dolog csak a frissítés óta van így. Az alap telepítés után nem volt ez.

                    Passz, bocsi.
                    Eddig még nem láttam ilyet.

                    Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136063
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      zolnagy wrote:
                      Amúgy ez a dolog csak a frissítés óta van így. Az alap telepítés után nem volt ez.

                      Passz, bocsi.
                      Eddig még nem láttam ilyet.

                      Hozzászólás: openSUSE 10.3 – Konkrét problémák #2136058
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        zolnagy wrote:
                        Sziasztok!

                        Feltelepítettem a 10.3-t Gnome-al. Minden OK, de a telepítés utáni rendszerfrissítés után (kb. 150 frissítést töltött le) a bejelentkezési ablak ilyen lett (mellékelve)
                        A notim felbontása 1280X800. Itt a zöld rész olyan 1024X768 lehet.
                        Ha bejelentkezek, akkor az alaklmazások ablakait teljes méretre állítva, azok nem állnak be teljes méretre., hanem így (mellékelve)
                        Az xorg.conf-ban a „Screen” szekciónál beírtam az „1280×800”-t is a többi felbontás mellé, mert az nem volt ott, de nincs változás.
                        Találkoztatok már ilyennel? Ötlet?

                        Ez úgy néz ki, mintha a képátló rosszul lenne megadva.
                        Biztos, hogy  16:10 van nálad?
                        Azon meg fölöttébb csodálkozom, hogy az xorg.conf-ban nálad hiányzott az 1280×800-as érték.
                        Annak „default” ott kéne lennie, akár van ilyen monitorod, akár nincs.
                        A sax2-t én ellenőrizném, ha még nem tetted meg.
                        A továbbiakra: amíg a yast-ban nem ellenőriztél mindent, addig ne gányolj bele a config fájlokba kézzel, mert ez a művelet automatikusan kikapcsolja a yast megfelelő moduljának az automatikáját.
                        Tehát csak és kizárólag akkor, ha pontosan tudod, mit csinálsz.
                        Egyébként milyen videovezérlő? Milyen driverrel?

                      10 bejegyzés megtekintése - 841-850 / 5,804