Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kalo wrote:Visszavonva, a francot sem érdekel már …
Ez aranyos.
Mi van visszavonva? Mi az, ami a francot sem érdekli?
Az előző hozzászólásod (megnéztem) egy másik tárgykörben van hónapokkal ezelőttről.(Te [email]f@sz[/email] medve, [email]b@szd[/email] meg a qrva létrádat effektussal állunk szemben?
)kalo wrote:Visszavonva, a francot sem érdekel már …Ez aranyos.
Mi van visszavonva? Mi az, ami a francot sem érdekli?
Az előző hozzászólásod (megnéztem) egy másik tárgykörben van hónapokkal ezelőttről.(Te [email]f@sz[/email] medve, [email]b@szd[/email] meg a qrva létrádat effektussal állunk szemben?
)Radagast wrote:Már suse sincs fönt (Suse alatt volt webcam alapból, de nincs energiakezelő és vezetéknélküli net sem).Macskajancsi wrote:A mondataid végén pontot látok.
Van kérdés?
Az élménybeszámolókat csak tudomásul lehet venni.
Válasz csak kérdésre érkezhet.
Radagast wrote:Már suse sincs fönt (Suse alatt volt webcam alapból, de nincs energiakezelő és vezetéknélküli net sem).Macskajancsi wrote:A mondataid végén pontot látok.
Van kérdés?
Az élménybeszámolókat csak tudomásul lehet venni.
Válasz csak kérdésre érkezhet.
Tony Magic wrote:Köszönöm szépen, kipróbálom holnap. Arra nem jöttem még rá, hogy hol találom meg a felcsatolandó eszközöket. Próbáltam keresgélni, ám csak a ” Meghajtók-Hálózati mappák-SMB megosztások ” -ra klikkelve találom meg a gépet amit szeretnék szkennelni, ám a konquerorban, vagy egyéb file böngészőben nem találom. Mit rontok el?Ezt nem értem.
Ha a konquerorba beírom:
smb:/
máris ott vannak az elérhető gépek.zolnagy wrote:Amúgy ez a dolog csak a frissítés óta van így. Az alap telepítés után nem volt ez.Passz, bocsi.
Eddig még nem láttam ilyet.zolnagy wrote:Amúgy ez a dolog csak a frissítés óta van így. Az alap telepítés után nem volt ez.Passz, bocsi.
Eddig még nem láttam ilyet.zolnagy wrote:Sziasztok!Feltelepítettem a 10.3-t Gnome-al. Minden OK, de a telepítés utáni rendszerfrissítés után (kb. 150 frissítést töltött le) a bejelentkezési ablak ilyen lett (mellékelve)
A notim felbontása 1280X800. Itt a zöld rész olyan 1024X768 lehet.
Ha bejelentkezek, akkor az alaklmazások ablakait teljes méretre állítva, azok nem állnak be teljes méretre., hanem így (mellékelve)
Az xorg.conf-ban a „Screen” szekciónál beírtam az „1280×800”-t is a többi felbontás mellé, mert az nem volt ott, de nincs változás.
Találkoztatok már ilyennel? Ötlet?Ez úgy néz ki, mintha a képátló rosszul lenne megadva.
Biztos, hogy 16:10 van nálad?
Azon meg fölöttébb csodálkozom, hogy az xorg.conf-ban nálad hiányzott az 1280×800-as érték.
Annak „default” ott kéne lennie, akár van ilyen monitorod, akár nincs.
A sax2-t én ellenőrizném, ha még nem tetted meg.
A továbbiakra: amíg a yast-ban nem ellenőriztél mindent, addig ne gányolj bele a config fájlokba kézzel, mert ez a művelet automatikusan kikapcsolja a yast megfelelő moduljának az automatikáját.
Tehát csak és kizárólag akkor, ha pontosan tudod, mit csinálsz.
Egyébként milyen videovezérlő? Milyen driverrel? -
SzerzőBejegyzés
)