Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 861-870 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Fordulópont a Linux terjedésében #2154914
    Macskajancsi
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      (kéne egy t a címbe…)

      Múlt idő? 21.gif 

      Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2008. február #2151209
      Macskajancsi
      Felhasználó
        sany wrote:
        „Sajna a MI „Láthatatlan Ember”-ünk ismét nem vált láthatóvá, de talán egyszer a Holdon szervezett találkozón felbukkan.”

        kisbetu?

        Nyertél egy hangszórót. 1.gif 

        Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2008. február #2151210
        Macskajancsi
        Felhasználó
          sany wrote:
          „Sajna a MI „Láthatatlan Ember”-ünk ismét nem vált láthatóvá, de talán egyszer a Holdon szervezett találkozón felbukkan.”

          kisbetu?

          Nyertél egy hangszórót. 1.gif 

          Hozzászólás: Két linux #1916963
          Macskajancsi
          Felhasználó
            Quintipor wrote:
            Megtaláltam a kernel rpm-jét. Azt hiszem legalábbis. A DVD/suse/x86_64 mappában volt és ez a neve: kernel-default-2.6.22.5-31.x86_64.rpm Ez lenne az? Ha ez az, akkor mit tegyek vele? Bocsi, hogy így igénybe vezsem a türelmedet, de tényleg nem tudom. Futtassam? Vagy csak másoljam be a suse /boot könyvtárába?

            Indítsd újra a süsü telepítőt, és válaszd a rendszer javítása opciót.
            Ha rendszertöltőnek a grub-ot választod, a süsü tudja kezelni az összes többi rendszert is.

            (Végigolvastam az egész diskurzust, igaz, nem mélyedtem el benne. Mindenesetre a dolog úgy biztosan működik automatice, ha a süsü kerül fel utolsónak.
            Még egy  – rosszmájú –  megjegyzés: minek egy gépre több operációs rendszer? Mi az a feladat, amit csak fedorával tudsz megoldani, süsüvel nem?)

            Hozzászólás: DVD-RW – sorozatosan elrontott dvd-k… #2154534
            Macskajancsi
            Felhasználó
              milfer wrote:
              Bocs de nem bírtam kihagyni. 1.gif

              Én se hagytam volna ki, magas labda volt.
              Egyébként köszi. 1.gif 

              Hozzászólás: DVD-RW – sorozatosan elrontott dvd-k… #2154535
              Macskajancsi
              Felhasználó
                milfer wrote:
                Bocs de nem bírtam kihagyni. 1.gif

                Én se hagytam volna ki, magas labda volt.
                Egyébként köszi. 1.gif 

                Hozzászólás: mikrofon csodák #2154597
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  borosspet wrote:
                  …… akkor egyértelmûen a szkájp a hibás…

                  Nem értem ezt a logikai bukfencet.
                  Számos gépre raktam szkájpot, mindenhol műxik.

                  Hozzászólás: mikrofon csodák #2154598
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    borosspet wrote:
                    …… akkor egyértelmûen a szkájp a hibás…

                    Nem értem ezt a logikai bukfencet.
                    Számos gépre raktam szkájpot, mindenhol műxik.

                    Hozzászólás: DVD-RW – sorozatosan elrontott dvd-k… #2154530
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      milfer wrote:
                      Hogy-hogy hol? Hát a gépemen. 1.gif

                      A tetején?
                      Valami internetes linket esetleg tudsz adni?
                      Ha nem, akkor beraknád egy borítékba, és postáznád?

                      Hozzászólás: DVD-RW – sorozatosan elrontott dvd-k… #2154531
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        milfer wrote:
                        Hogy-hogy hol? Hát a gépemen. 1.gif

                        A tetején?
                        Valami internetes linket esetleg tudsz adni?
                        Ha nem, akkor beraknád egy borítékba, és postáznád?

                      10 bejegyzés megtekintése - 861-870 / 5,804