Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:(kéne egy t a címbe…)
Múlt idő?
sany wrote:„Sajna a MI „Láthatatlan Ember”-ünk ismét nem vált láthatóvá, de talán egyszer a Holdon szervezett találkozón felbukkan.”kisbetu?
Nyertél egy hangszórót.
sany wrote:„Sajna a MI „Láthatatlan Ember”-ünk ismét nem vált láthatóvá, de talán egyszer a Holdon szervezett találkozón felbukkan.”kisbetu?
Nyertél egy hangszórót.
Quintipor wrote:Megtaláltam a kernel rpm-jét. Azt hiszem legalábbis. A DVD/suse/x86_64 mappában volt és ez a neve: kernel-default-2.6.22.5-31.x86_64.rpm Ez lenne az? Ha ez az, akkor mit tegyek vele? Bocsi, hogy így igénybe vezsem a türelmedet, de tényleg nem tudom. Futtassam? Vagy csak másoljam be a suse /boot könyvtárába?Indítsd újra a süsü telepítőt, és válaszd a rendszer javítása opciót.
Ha rendszertöltőnek a grub-ot választod, a süsü tudja kezelni az összes többi rendszert is.(Végigolvastam az egész diskurzust, igaz, nem mélyedtem el benne. Mindenesetre a dolog úgy biztosan működik automatice, ha a süsü kerül fel utolsónak.
Még egy – rosszmájú – megjegyzés: minek egy gépre több operációs rendszer? Mi az a feladat, amit csak fedorával tudsz megoldani, süsüvel nem?)milfer wrote:Bocs de nem bírtam kihagyni.
Én se hagytam volna ki, magas labda volt.
Egyébként köszi.
milfer wrote:Bocs de nem bírtam kihagyni.
Én se hagytam volna ki, magas labda volt.
Egyébként köszi.
borosspet wrote:…… akkor egyértelmûen a szkájp a hibás…Nem értem ezt a logikai bukfencet.
Számos gépre raktam szkájpot, mindenhol műxik.borosspet wrote:…… akkor egyértelmûen a szkájp a hibás…Nem értem ezt a logikai bukfencet.
Számos gépre raktam szkájpot, mindenhol műxik.milfer wrote:Hogy-hogy hol? Hát a gépemen.
A tetején?
Valami internetes linket esetleg tudsz adni?
Ha nem, akkor beraknád egy borítékba, és postáznád?milfer wrote:Hogy-hogy hol? Hát a gépemen.
A tetején?
Valami internetes linket esetleg tudsz adni?
Ha nem, akkor beraknád egy borítékba, és postáznád? -
SzerzőBejegyzés