Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
csaba wrote:Kisbetü kolléga igazán ljöhetne, fizetnék neki 1 söröt, vagy egy málnát. Közben meg megvitatnánk a világ dolgait..
Én még egy kólára is befizetném.
Persze rum nélkül.
csaba wrote:Kisbetü kolléga igazán ljöhetne, fizetnék neki 1 söröt, vagy egy málnát. Közben meg megvitatnánk a világ dolgait..Én még egy kólára is befizetném.
Persze rum nélkül.
Radagast wrote:Sziasztok!A suli azt várja tőlem hogy én szerkesszem és írjam ki az iskolai kamera felvételeket.
Nade az én gépemen linux van és addig engedik meg nekem ezt a hóbortot amíg meg tudok vele felelni az elvárásoknak.
Naná hogy a Süsüm nem tud mit kezdeni a Panasonic NV-GS80 kamerával (usb-ről próbáltam)Légyszi segítsetek legalább elindúlni valamerre.
Eddig egy Kinót szereztem be.Mint már előttem írták, a dv csatlakozót kell használni.
Ehhez fel kell telepíteni a dvgrab nevű programot is, mert videót ezzel tudsz bevinni. A multimédia – grabberek szekcióban találod. (yast!)
A Kino eléggé fapados program. Persze egyszerű vágásra tökéletesen alkalmas.
A cinelerra meg pilótavizsgás.
Ha még soha nem foglalkoztál ezzel a témával, akkor ne várd, hogy 3 perc alatt beletanulsz. (Kell hozzá kb. fél óra. Meg amíg elolvasod a használati utasítást.) Sok sikert!majorlacko wrote:Hadd tombolja ki magát, írjon azt, amit kedvére tehet itt.Lapozz vissza.
Nem lehet akármit.-folyamatos offolás, beleértve a megtévesztő című topikokat
-fórumtársak folyamatos sértegetése, gyalázása, rágalmazásaAki belép erre a fórumra, el kell fogadjon alapvető, közös megegyezésen alapuló szabályokat.
Ld. netikett.
Nem én írtam, hidd el.Aki ezek ellen folyamatosan, tudatosan, provokatív szándékkal nyilvánul meg, azzal szemben nincs tolerancia.
Ez egy közösségi portál, sokan olvassák. Ne csak azt nézd, hányan vannak bejelentkezve egy adott pillanatban. Az egész portált járatja le ez a fajta magatartás.Konklúzió: nem értek egyet.
majorlacko wrote:Hadd tombolja ki magát, írjon azt, amit kedvére tehet itt.Lapozz vissza.
Nem lehet akármit.-folyamatos offolás, beleértve a megtévesztő című topikokat
-fórumtársak folyamatos sértegetése, gyalázása, rágalmazásaAki belép erre a fórumra, el kell fogadjon alapvető, közös megegyezésen alapuló szabályokat.
Ld. netikett.
Nem én írtam, hidd el.Aki ezek ellen folyamatosan, tudatosan, provokatív szándékkal nyilvánul meg, azzal szemben nincs tolerancia.
Ez egy közösségi portál, sokan olvassák. Ne csak azt nézd, hányan vannak bejelentkezve egy adott pillanatban. Az egész portált járatja le ez a fajta magatartás.Konklúzió: nem értek egyet.
majorlacko wrote:Jaj dehogy!
Komolyan gondoltam, hogy komolyan marhaságot írtam.
Ennyire már ismerhettek, hogy nem volnék provokátor.
Semmi baj, tudom, valami nincs rendben itt a fórumon, azt kérdeztem mindössze, hogy ha zavaró a véleményem, le, vagy kitöröljem-e.
Én és a rosszindulat? Köszönőviszonyban sem állunk egymással.Ha gondolod, bármikor módosíthatod a saját hozzászólásodat.
Most már mindegy, mert egy másik hozzászólásban korrigáltál, tehát a dolog értelmét vesztette.Egyébként a fórumon minden rendben van.
Egy (azaz 1) fórumtag nem viselkedik megfelelően. Ettől még az összes többi fórumtaggal minden rendben van, és az összes többi felvetett kérdés is a fórum profiljával egyezik.majorlacko wrote:So sorry, csak azért nem törlöm ki, mert vállalom a véleményem. Pillanatnyi hangulat volt hajnalban, elnézést érte.Tudományos alapon nyugvó következtetésem:
Ki korán kel, az álmos.
majorlacko wrote:Jaj dehogy!
Komolyan gondoltam, hogy komolyan marhaságot írtam.
Ennyire már ismerhettek, hogy nem volnék provokátor.
Semmi baj, tudom, valami nincs rendben itt a fórumon, azt kérdeztem mindössze, hogy ha zavaró a véleményem, le, vagy kitöröljem-e.
Én és a rosszindulat? Köszönőviszonyban sem állunk egymással.Ha gondolod, bármikor módosíthatod a saját hozzászólásodat.
Most már mindegy, mert egy másik hozzászólásban korrigáltál, tehát a dolog értelmét vesztette.Egyébként a fórumon minden rendben van.
Egy (azaz 1) fórumtag nem viselkedik megfelelően. Ettől még az összes többi fórumtaggal minden rendben van, és az összes többi felvetett kérdés is a fórum profiljával egyezik.majorlacko wrote:So sorry, csak azért nem törlöm ki, mert vállalom a véleményem. Pillanatnyi hangulat volt hajnalban, elnézést érte.Tudományos alapon nyugvó következtetésem:
Ki korán kel, az álmos.
ELaci wrote:Megjegyzés:
És hogy megy a fekete videó üzletágad mszp támogatással kedves mj?Ez már több a soknál.
Kimeríti a rágalmazás fogalmát.Elég volt, hagyd abba.
Utoljára szóltam
ELaci wrote:Megjegyzés:
És hogy megy a fekete videó üzletágad mszp támogatással kedves mj?Ez már több a soknál.
Kimeríti a rágalmazás fogalmát.Elég volt, hagyd abba.
Utoljára szóltam
Cognosco wrote:Amit tettem, leírtam. Igazodtam a Forum „játékszabályához”
Az fstab – ba igen.
Nem, ha rájöttem volna, hogyan kell. Sajna még most sem tudom. Esetleg, ha egy-két sorban megoldható, elárulnád?A yast – partícionálás modulja használható erre a célra.
-
SzerzőBejegyzés
Ha még soha nem foglalkoztál ezzel a témával, akkor ne várd, hogy 3 perc alatt beletanulsz. (Kell hozzá kb. fél óra. Meg amíg elolvasod a használati utasítást.) Sok sikert!