Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSe 10.3: mount #2154170
    Macskajancsi
    Felhasználó
      Cognosco wrote:
      Amit tettem, leírtam. Igazodtam a Forum „játékszabályához”
      Az fstab – ba igen.
      Nem, ha rájöttem volna, hogyan kell. Sajna még most sem tudom. Esetleg, ha egy-két sorban megoldható, elárulnád?

      A yast – partícionálás modulja használható erre a célra.

      Hozzászólás: Hogyan védhetjük meg önmagunkat ? #2154011
      Macskajancsi
      Felhasználó
        bacsi2 wrote:
        Vörös színátmenetben villogna a nagy „alert!” felirat. 🙂

        Ez is jó. 1.gif 
        Azonban az a véleményem, hogy eme jelenséget nem kell túlkomplikálni bármiféle programozói tevékenységgel, ugyanis ez egy betegség.
        http://hu.wikipedia.org/wiki/Skizofr%C3%A9nia

        ELaci wrote:
        Azon állításom is igaz hogy mj megjelenik minden egyes alkalommal amikor a neve leíródik itt a fórumon. Most is itt van 🙂
        Minden esetben meghívom, mert a trailerbe betettem a nevét. 🙂
        Meg fogja unni, előbb-utóbb.

        Én mindig itt vagyok!
        Egyébként ez a tudományos megállapítás kicsapta nálam a biztosítékot. Azóta egyfolytában ezen röhögök.

        ATTÓL, HOGY PARANOIÁS VAGY, MÉG  ÜLDÖZHETNEK. 19.gif 
        EGY ŐRÜLT SZEMBE JÖN A FORGALOMMAL! – EGY? MINDEGYIK!!

        De komolyra fordítva a szót:
        ELaci, tisztelettel megkérlek, hogy az alábbi tevékenységeidet szüntesd meg:
        – vulgáris elemek használata
        – fórumtársak sértegetése
        – a fórum céljának, funkciójának semmibevétele

        – ….ha szükséged van több szempontra, tanulmányozd a „netikett” című olvasmányt.
        http://www.linuxforum.hu/index.php?page=26

        Hozzászólás: Hogyan védhetjük meg önmagunkat ? #2154012
        Macskajancsi
        Felhasználó
          bacsi2 wrote:
          Vörös színátmenetben villogna a nagy „alert!” felirat. 🙂

          Ez is jó. 1.gif 
          Azonban az a véleményem, hogy eme jelenséget nem kell túlkomplikálni bármiféle programozói tevékenységgel, ugyanis ez egy betegség.
          http://hu.wikipedia.org/wiki/Skizofr%C3%A9nia

          ELaci wrote:
          Azon állításom is igaz hogy mj megjelenik minden egyes alkalommal amikor a neve leíródik itt a fórumon. Most is itt van 🙂
          Minden esetben meghívom, mert a trailerbe betettem a nevét. 🙂
          Meg fogja unni, előbb-utóbb.

          Én mindig itt vagyok!
          Egyébként ez a tudományos megállapítás kicsapta nálam a biztosítékot. Azóta egyfolytában ezen röhögök.

          ATTÓL, HOGY PARANOIÁS VAGY, MÉG  ÜLDÖZHETNEK. 19.gif 
          EGY ŐRÜLT SZEMBE JÖN A FORGALOMMAL! – EGY? MINDEGYIK!!

          De komolyra fordítva a szót:
          ELaci, tisztelettel megkérlek, hogy az alábbi tevékenységeidet szüntesd meg:
          – vulgáris elemek használata
          – fórumtársak sértegetése
          – a fórum céljának, funkciójának semmibevétele

          – ….ha szükséged van több szempontra, tanulmányozd a „netikett” című olvasmányt.
          http://www.linuxforum.hu/index.php?page=26

          Hozzászólás: Hogyan védhetjük meg önmagunkat ? #2153959
          Macskajancsi
          Felhasználó

            Huhh.
            Na most megyek, mert megjött a holland kollégám. (Van Dógom)

            A többivel majd utána foglalkozom.

            Hozzászólás: Hogyan védhetjük meg önmagunkat ? #2153960
            Macskajancsi
            Felhasználó

              Huhh.
              Na most megyek, mert megjött a holland kollégám. (Van Dógom)

              A többivel majd utána foglalkozom.

              Hozzászólás: Hogyan védhetjük meg önmagunkat ? #2153947
              Macskajancsi
              Felhasználó
                dotmind wrote:
                Moderator akarok lenni!!! 😀

                Semmi akadálya.
                Beszéld meg Csabával.

                A tituluson kívül még mit szeretnél?
                A talin megbeszélhetjük, de te fizeted a söröket. 21.gif 

                Hozzászólás: Hogyan védhetjük meg önmagunkat ? #2153948
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  dotmind wrote:
                  Moderator akarok lenni!!! 😀

                  Semmi akadálya.
                  Beszéld meg Csabával.

                  A tituluson kívül még mit szeretnél?
                  A talin megbeszélhetjük, de te fizeted a söröket. 21.gif 

                  Hozzászólás: Samba mappelés #1984077
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    szabolcssz wrote:
                    Ékezetes könyvtárt hogy lehet netlogonnal felmeppelni?

                    pl

                    [saját] néven csatlakozzon a windózra?

                    Feltétlenül szükség van az ékezetes mappanévre?

                    Hozzászólás: SuSe 10.3: mount #2154157
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      És ezt a kísérletet hogyan követted el?
                      Gyanítom, beleirkáltál a fájlokba.
                      A yast használata nagyon ciki?

                      Hozzászólás: SuSe 10.3: mount #2154158
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        És ezt a kísérletet hogyan követted el?
                        Gyanítom, beleirkáltál a fájlokba.
                        A yast használata nagyon ciki?

                      10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 5,804