Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:… azért a szóközök gazdagabb használata neked sem tilos …
Elvoltamfoglalvapszichiátriaiismeretekszerzésével
megnemnéztemmegazidézettszövegetawysiwygeditorbanEgyébként jogos…
Code:szóközszóközszóközkisbetu wrote:… azért a szóközök gazdagabb használata neked sem tilos …Elvoltamfoglalvapszichiátriaiismeretekszerzésével
megnemnéztemmegazidézettszövegetawysiwygeditorbanEgyébként jogos…
Code:szóközszóközszóközEZUTÁN MINDENKI MENTSE EL A HOZZÁSZÓLÁSÁT, MERT MINT KITILTOTT
(hoppá. Hogy is van ez? Ki tiltott ki? Honnan?)
MODERÁTOR ÖNKÉNYESEN MÓDOSÍTHATOM.A jövő héten beiratkozom egy pszichológiai tanfolyamra.
Mindezt azért teszem, mert buzog bennem a segítőkészség.
Bár nem gondoltam volna, hogy klimax vagy alkohol okozta mentális pszichózis áldozatait kell lelkisegélyben részesítenem.
Azt sem értem, hogy kedves fórumtársunk által nyitott topikoknak mi a bánat köze van a linuxhoz.
De sebaj, majd ha ráérek, talán elgondolkodom rajta.ELaci, akarsz róla beszélni? Bevállalod?
(Na, ezt már tanfolyam nélkül is tudom.)ELaci wrote:El lehet ilyen szarokon tréfálkozni, de macskajancsi nagyon is komolyan gondolja mert egy fanatikus. Én meg útálom a fanatikusokat.
Csak ennyi kellene: bocsi
De nem.
Én meg mára beleuntam ebbe az egész hülyeségbe.Mit gondolok komolyan? Sőt, fanatikusan?
Miért is kérjek bocsánatot?
A „seggnyaló szaralak” kifejezésért?
Ezzel pl. van egy kis bibi.
Nem én írtam neked, hanem fordítva történt.De itt már tényleg súlyos egészségügyi komplikációk léptek fel, úgy látom tudathasadás esete látszik fennforogni.
Először is tisztában kéne lenni a lét és a tudat összefüggéseivel.
– A lét meghatározza a tudatot.
– Ha megisszuk a lét, akkor elmegy a tudat.Ui.: képtelen vagyok elküldeni a post-ot egy ideje, mert valaki mindig hozzászól.
Úgy látszik, ez a legnépszerűbb topik. Pezseg a közösségi élet.
EZUTÁN MINDENKI MENTSE EL A HOZZÁSZÓLÁSÁT, MERT MINT KITILTOTT
(hoppá. Hogy is van ez? Ki tiltott ki? Honnan?)
MODERÁTOR ÖNKÉNYESEN MÓDOSÍTHATOM.A jövő héten beiratkozom egy pszichológiai tanfolyamra.
Mindezt azért teszem, mert buzog bennem a segítőkészség.
Bár nem gondoltam volna, hogy klimax vagy alkohol okozta mentális pszichózis áldozatait kell lelkisegélyben részesítenem.
Azt sem értem, hogy kedves fórumtársunk által nyitott topikoknak mi a bánat köze van a linuxhoz.
De sebaj, majd ha ráérek, talán elgondolkodom rajta.ELaci, akarsz róla beszélni? Bevállalod?
(Na, ezt már tanfolyam nélkül is tudom.)ELaci wrote:El lehet ilyen szarokon tréfálkozni, de macskajancsi nagyon is komolyan gondolja mert egy fanatikus. Én meg útálom a fanatikusokat.
Csak ennyi kellene: bocsi
De nem.
Én meg mára beleuntam ebbe az egész hülyeségbe.Mit gondolok komolyan? Sőt, fanatikusan?
Miért is kérjek bocsánatot?
A „seggnyaló szaralak” kifejezésért?
Ezzel pl. van egy kis bibi.
Nem én írtam neked, hanem fordítva történt.De itt már tényleg súlyos egészségügyi komplikációk léptek fel, úgy látom tudathasadás esete látszik fennforogni.
Először is tisztában kéne lenni a lét és a tudat összefüggéseivel.
– A lét meghatározza a tudatot.
– Ha megisszuk a lét, akkor elmegy a tudat.Ui.: képtelen vagyok elküldeni a post-ot egy ideje, mert valaki mindig hozzászól.
Úgy látszik, ez a legnépszerűbb topik. Pezseg a közösségi élet.
ELaci wrote:A következő néhány dolgot nem kell elfelejteni:
1. A linuxforum.hu -n NINCS MODERÁTOR, ennek ellenére kisbetu és macskajancsi önkényesen ezt a betiltott funkciójukat használják arra hogy tévedéseiket letagadják és magukat tüntessék fel mint igazságosztókat. Ez a ténykedésük az általam írt szöveg önkényes megváltoztatásában is megnyilvánul.
2. Mivel itt a fórumon NINCS moderátor, tehát bárkinek joga van bármit írni, és a kisbetu&macskajancsi féle összefonódott párosnak semmi jogalapja nincs arra hogy az én hozzászólásomat akár egyetlen szóközzel is megváltoztassák. Jellemzően ez nem így történt, sőt macskajancsi kitörölte az egészet és átírta a saját íze szerint, ráadásul az én nevemben. Kérdezem én: mennyire hasonlít ez a tisztességtelen eljárás a paprikajancsi féle stílusra? Mi az hogy, nagyon is!
3. Néhány napon belül fogok készíteni egy statisztikát hogy kisbetu egy év alatt hány darab értelmes hozzászólást bírt kipréselni magából. Ez a szám valszeg közelíteni fog a nullához.(Ezt a hozzászólást elmentettem, mert macskajancsi önkényesen módosíthatja)
Elaci
Na idefigyelj, cukipofa.
A linuxforum.hu-n van moderátor. Mindössze abban egyeztünk meg, hogy ezt a tevékenységet a legminimálisabbra csökkentjük.
Szíves tájékoztatásodra a következőket tudom közölni:
– történtek topikösszevonások, áthelyezések és egyéb moderátori tevékenységek az adott felhasználók kérésének megfelelően
– nem megfelelő fórumbeli magatartás moderálására az elmúlt 6 hónapban (tovább nem néztem) csak kétszer került sor. Egy bizonyos ELaci nevű felhasználó hozzászólásainak a moderálására került sor.
Ja, hogy az éppen te vagy? Érdekes.A hozzászólásodat nem a te nevedben szerkesztettem át. Ott van az alján, hogy ki szerkesztette.
Új szemüvegre is szükséged lenne, ezek szerint az elgurult gyógyszeredet is ezért nem találod.
Mellékesen közlöm, hogy az eredeti mocskolódó, személyeskedő, nem homo sapiens-ek egymás közötti kommunikációjára valló förmedvényed természetesen el van mentve.
De mivel esetleg fiatalkorúak is látogatják ezt a fórumot, úgy láttam helyesnek, hogy ez az „alkotás” ne díszelegjen ezen a közösségi oldalon.
A 3. pontodhoz: egészítsd ki a tevékenységedet saját magadra nézve is. Vedd vizsgálat alá, hogy a „netikett” ellen hányszor vétettél. Hogy ne legyen számodra túlságosan megerőltető, elég csak a legutóbbi három nap.Egyébként ez nem okoz valami dezsavü érzést benned?
csaba wrote:ELaci wrote:Javaslat:
Javaslom a fórumról kitiltani azokat a régi moderátorokat akikre mársemmi szükség nincs, hiszen annó ezek az egyének tették tönkre a fórumrégi hangulatát.
Javaslom kitiltásra a következő egyént: macskajancsiIndok:
A macskajancsi elnevezésű egyén nem ismeri el a kritikát, nem kérbocsánatot, ellenben a fórum azon tagjai ellen lép fel ellenségesenakik személye ellen bármilyen kritikát fogalmaznak meg. Önhatalmúlag, aszemélye ellen felmerült kritikát személyes sértésnek veszi ésmoderátori hatalmával visszaélve kitiltással fenyegetőzik.A fenti indokok alapján javaslom macskajancsi elnevezésű egyén moderátori funkcióból való kizárását.
ELaci
Kedves Elaci !
Nagyon szépen megkérlek hogy az ilyen és ehhez hasonló hozzászólásokat szíveskedj mellőzni.
A politizálás teljesen rendjén való dolog, ellenben ezen a fórumon túl sok létjogosultsága nincs.
Azt pedig végképp nem tűröm, hogy valaki a másik embert mocskolja annak vélt vagy valós politikai hovatartozása miatt.
Ajánlom figyelmedbe minapi topiknyikó hozzászólásodat,( http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=22375.0 melynek hangvételét még a nagy meleg, és az általad ennek kezelésére elfogyasztott söröm mennyisége sem indokolhatja.
Lehet, hogy egyes oldalakon az ilyen jellegű érvelés elfogadható, de nekem nem egyezik az értékrendemmel.
A minimum, hogy bocsánatot kérsz Macskajancsitól a viselkedésedért.
Ezt a topicot pedig hagyjuk szépen elsüllyedni…..Csaba
ELaci wrote:A következő néhány dolgot nem kell elfelejteni:
1. A linuxforum.hu -n NINCS MODERÁTOR, ennek ellenére kisbetu és macskajancsi önkényesen ezt a betiltott funkciójukat használják arra hogy tévedéseiket letagadják és magukat tüntessék fel mint igazságosztókat. Ez a ténykedésük az általam írt szöveg önkényes megváltoztatásában is megnyilvánul.
2. Mivel itt a fórumon NINCS moderátor, tehát bárkinek joga van bármit írni, és a kisbetu&macskajancsi féle összefonódott párosnak semmi jogalapja nincs arra hogy az én hozzászólásomat akár egyetlen szóközzel is megváltoztassák. Jellemzően ez nem így történt, sőt macskajancsi kitörölte az egészet és átírta a saját íze szerint, ráadásul az én nevemben. Kérdezem én: mennyire hasonlít ez a tisztességtelen eljárás a paprikajancsi féle stílusra? Mi az hogy, nagyon is!
3. Néhány napon belül fogok készíteni egy statisztikát hogy kisbetu egy év alatt hány darab értelmes hozzászólást bírt kipréselni magából. Ez a szám valszeg közelíteni fog a nullához.(Ezt a hozzászólást elmentettem, mert macskajancsi önkényesen módosíthatja)
Elaci
Na idefigyelj, cukipofa.
A linuxforum.hu-n van moderátor. Mindössze abban egyeztünk meg, hogy ezt a tevékenységet a legminimálisabbra csökkentjük.
Szíves tájékoztatásodra a következőket tudom közölni:
– történtek topikösszevonások, áthelyezések és egyéb moderátori tevékenységek az adott felhasználók kérésének megfelelően
– nem megfelelő fórumbeli magatartás moderálására az elmúlt 6 hónapban (tovább nem néztem) csak kétszer került sor. Egy bizonyos ELaci nevű felhasználó hozzászólásainak a moderálására került sor.
Ja, hogy az éppen te vagy? Érdekes.A hozzászólásodat nem a te nevedben szerkesztettem át. Ott van az alján, hogy ki szerkesztette.
Új szemüvegre is szükséged lenne, ezek szerint az elgurult gyógyszeredet is ezért nem találod.
Mellékesen közlöm, hogy az eredeti mocskolódó, személyeskedő, nem homo sapiens-ek egymás közötti kommunikációjára valló förmedvényed természetesen el van mentve.
De mivel esetleg fiatalkorúak is látogatják ezt a fórumot, úgy láttam helyesnek, hogy ez az „alkotás” ne díszelegjen ezen a közösségi oldalon.
A 3. pontodhoz: egészítsd ki a tevékenységedet saját magadra nézve is. Vedd vizsgálat alá, hogy a „netikett” ellen hányszor vétettél. Hogy ne legyen számodra túlságosan megerőltető, elég csak a legutóbbi három nap.Egyébként ez nem okoz valami dezsavü érzést benned?
csaba wrote:ELaci wrote:Javaslat:
Javaslom a fórumról kitiltani azokat a régi moderátorokat akikre mársemmi szükség nincs, hiszen annó ezek az egyének tették tönkre a fórumrégi hangulatát.
Javaslom kitiltásra a következő egyént: macskajancsiIndok:
A macskajancsi elnevezésű egyén nem ismeri el a kritikát, nem kérbocsánatot, ellenben a fórum azon tagjai ellen lép fel ellenségesenakik személye ellen bármilyen kritikát fogalmaznak meg. Önhatalmúlag, aszemélye ellen felmerült kritikát személyes sértésnek veszi ésmoderátori hatalmával visszaélve kitiltással fenyegetőzik.A fenti indokok alapján javaslom macskajancsi elnevezésű egyén moderátori funkcióból való kizárását.
ELaci
Kedves Elaci !
Nagyon szépen megkérlek hogy az ilyen és ehhez hasonló hozzászólásokat szíveskedj mellőzni.
A politizálás teljesen rendjén való dolog, ellenben ezen a fórumon túl sok létjogosultsága nincs.
Azt pedig végképp nem tűröm, hogy valaki a másik embert mocskolja annak vélt vagy valós politikai hovatartozása miatt.
Ajánlom figyelmedbe minapi topiknyikó hozzászólásodat,( http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=22375.0 melynek hangvételét még a nagy meleg, és az általad ennek kezelésére elfogyasztott söröm mennyisége sem indokolhatja.
Lehet, hogy egyes oldalakon az ilyen jellegű érvelés elfogadható, de nekem nem egyezik az értékrendemmel.
A minimum, hogy bocsánatot kérsz Macskajancsitól a viselkedésedért.
Ezt a topicot pedig hagyjuk szépen elsüllyedni…..Csaba
„A Microsoft ezen lépése elemzők szerint egy átfogó fogyasztói stratégiarésze, melybe a Yahoo! tervezett felvásárlása is beletartozik. Azonline alkalmazások és tartalmak térnyerésével, valamint az operációsrendszerek éretté válásával a Microsoft a jövőben egyre kisebb éskisebb befolyással bír Windows és Office szoftvereivel afelhasználókra, ahogyan azok relevanciája egyre csökken. A mobiltelefona készülékek és adathálózatok fejlődésével, melyet a média a „harmadikkijelző” névvel illett a televízió és a számítógép-monitort követően,egyre nagyobb szeletet hasít ki az internetezésből éstartalomfogyasztásból, ami tovább gyengíti a Windows-alapúPC-hegemóniát.”
http://www.hwsw.hu/hirek/35323/microsoft_danger_felvasarlas_sidekick_mobil_internet_web.html
„A Microsoft ezen lépése elemzők szerint egy átfogó fogyasztói stratégiarésze, melybe a Yahoo! tervezett felvásárlása is beletartozik. Azonline alkalmazások és tartalmak térnyerésével, valamint az operációsrendszerek éretté válásával a Microsoft a jövőben egyre kisebb éskisebb befolyással bír Windows és Office szoftvereivel afelhasználókra, ahogyan azok relevanciája egyre csökken. A mobiltelefona készülékek és adathálózatok fejlődésével, melyet a média a „harmadikkijelző” névvel illett a televízió és a számítógép-monitort követően,egyre nagyobb szeletet hasít ki az internetezésből éstartalomfogyasztásból, ami tovább gyengíti a Windows-alapúPC-hegemóniát.”
http://www.hwsw.hu/hirek/35323/microsoft_danger_felvasarlas_sidekick_mobil_internet_web.html
erdsiger wrote:Valakinek ötlete?A yast-ban megjelenik a hálókártyák között?
erdsiger wrote:Valakinek ötlete?A yast-ban megjelenik a hálókártyák között?
-
SzerzőBejegyzés