Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hyde wrote:Amiket kér egyébként csomagfüggőségeket azok fent vannak egyébként!
De nemakarja feltenni akkor sem az mplayert.Akkor én is megkérdezem:
uzsolt wrote:A telepítési forrást hozzáadtad? Ekkor ui. nem kell külön letöltögetni, majd a yast megteszi ezt neked.A süsü 10.3 MINIMÁLIS memóriaigénye 512MB.
Tehát első lépésként rakjál bele még memóriát.A süsü 10.3 MINIMÁLIS memóriaigénye 512MB.
Tehát első lépésként rakjál bele még memóriát.l_lorincz wrote:…. már sikerült olyat kiviteleznem amikor nem figyeltem, hogy egy felhasználóval sem tudtam belépniEnnél csak egy fokozat van a nagyobb biztonság elérése érdekében: ha a gép nincs áram alá se helyezve.
A novell.hu-s repo-kat felejtsd el.
Teljesen fals. A dátumok elég furcsák, a 10.3 megjelenése ELŐTTIEK.
A másik:
ami NEM biztonsági frissítés, az automatikusan nem működik.
Megoldás:
yast – szoftver – csomagcsoportok – zzz-minden – jobbkatt bármelyik programra –
teljes lista – frissítés, ha van újabb csomagA novell.hu-s repo-kat felejtsd el.
Teljesen fals. A dátumok elég furcsák, a 10.3 megjelenése ELŐTTIEK.
A másik:
ami NEM biztonsági frissítés, az automatikusan nem működik.
Megoldás:
yast – szoftver – csomagcsoportok – zzz-minden – jobbkatt bármelyik programra –
teljes lista – frissítés, ha van újabb csomagcsablak wrote:Azért ez elgondolkodtat.Majd írd meg, mire jutottál.
csablak wrote:Azért ez elgondolkodtat.Majd írd meg, mire jutottál.
Tony Magic wrote:Például a foobillard program KDE alatt lefagy és csak konzolból indul el, akkor is ablakban hajlandó menni. Azt sem értem még, hogy pár játék hiába Yasttal lett feltéve, nem jelenik meg sehol sem. Sem a játékok között, sem az alkalmazások közt. Találkozott hasonló jelenséggel valaki? Mi a magyarázat erre a jelenségre?Lehetne konkrétabban?
A kedvedért felraktam a foobilliard-ot. Megy rendesen.(Persze nekem warez suse-m van.
)Tony Magic wrote:Például a foobillard program KDE alatt lefagy és csak konzolból indul el, akkor is ablakban hajlandó menni. Azt sem értem még, hogy pár játék hiába Yasttal lett feltéve, nem jelenik meg sehol sem. Sem a játékok között, sem az alkalmazások közt. Találkozott hasonló jelenséggel valaki? Mi a magyarázat erre a jelenségre?Lehetne konkrétabban?
A kedvedért felraktam a foobilliard-ot. Megy rendesen.(Persze nekem warez suse-m van.
) -
SzerzőBejegyzés