Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
birno wrote:Az a baj, hogy az viszont nem ismeri az Ubuntu feisty-t, elöszőr azzal próbálkoztam.
Most megpróbálom mégegyszer, de nem értem miért nem töltödik be a driver.Az pedig nem megy a 2.6.20-as kernellel, de segítségedre lehet pomm linkje: http://pomm.hu/pomm/faq_index.html
ill. közben találtam még valamit:
http://ubuntuforums.org/archive/index.php/t-367616.html
Hybrid wrote:medveapu a poén az hogy az ATI a 9200 -es kártyát csak a 8.28.8 -as verziószámú driverig támogatja, tehát alapból ezzel kéne kezdeni.Ja. Ezt benéztem. Köszi.
Hybrid wrote:medveapu a poén az hogy az ATI a 9200 -es kártyát csak a 8.28.8 -as verziószámú driverig támogatja, tehát alapból ezzel kéne kezdeni.Ja. Ezt benéztem. Köszi.
Nekem a 8.40-es drivert úgy sikerült felimádkozni, hogy először a 8.34-es verziót tetettem fel a restricted manager-rel, majd a
Code:sudo sh ati-river-*.runelindításával automatikus telepítést kértem.
Ezek után _nem_ adtam ki a ‘sudo aticonfig –initial’ parancsot, csak a ‘sudo aticonfig –overlay-type=Xv’ -t.
Újraindítás után pedig volt ‘glxinfo | grep rendering’ esetén egy nagy direct rendering: Yes.Nekem így sikerült.
Nekem a 8.40-es drivert úgy sikerült felimádkozni, hogy először a 8.34-es verziót tetettem fel a restricted manager-rel, majd a
Code:sudo sh ati-river-*.runelindításával automatikus telepítést kértem.
Ezek után _nem_ adtam ki a ‘sudo aticonfig –initial’ parancsot, csak a ‘sudo aticonfig –overlay-type=Xv’ -t.
Újraindítás után pedig volt ‘glxinfo | grep rendering’ esetén egy nagy direct rendering: Yes.Nekem így sikerült.
Az ihletet az alábbi fórumtéma adta:
http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=22480.msg253591#newVan egy nagy lemezem, de nincs min „lejátszani”.
Valakinek esetleg egy kompatibilis hardver?Az ihletet az alábbi fórumtéma adta:
http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=22480.msg253591#newVan egy nagy lemezem, de nincs min „lejátszani”.
Valakinek esetleg egy kompatibilis hardver?Ha jól emlékszem, 3 atomnyi rétegvastagságnál dől meg Ohm tövénye.
Ha jól emlékszem, 3 atomnyi rétegvastagságnál dől meg Ohm tövénye.
uzsolt wrote:Régebben ez volt a grubban a splashimage-om 🙂Egy újszülöttnek minden vicc új. 😉
-
SzerzőBejegyzés