paca5 Adatlap Indított témakörök Hozzászólások Hozzászólások 10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 2,354 ← 1 2 3 … 99 100 101 … 234 235 236 → Szerző Bejegyzés 2004-07-01-18:20 Hozzászólás: XMMS gond #1945254 paca5Felhasználó rpmbuild –rebuild xmms.akarmi.src majd megcsinálja az xmms-t és azt csak fel kell tenned… 2004-07-01-15:38 Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955090 paca5Felhasználó engem érdekelt. thnx Kovi felteszed a 2.6.7-t???? 2004-07-01-15:30 Hozzászólás: jfs #1957767 paca5Felhasználó http://linuxgazette.net/102/piszcz.html 2004-07-01-15:24 Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955088 paca5Felhasználó Hogyan lehet beállítani, hogy a default bejelentkezéskezelõ a kdm legyen a gdm helyett? http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.html 2004-07-01-12:42 Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955085 paca5Felhasználó Akit érdekel a 10.0-s Slacki esetén a 2.6-s kernel az olvassa el ezt: ftp://ftp.scarlet.be/pub/slackware/slackw…7/README.initrd 2004-07-01-10:46 Hozzászólás: Melyik disztribúció? #1957732 paca5Felhasználó Slackware , Trustix , Debian esetleg BSD 2004-07-01-08:38 Hozzászólás: Slackware adsl #1957547 paca5Felhasználó jajaja, igy oldottam meg, es a gdm-et is igy kell inditanom? szal ha azt akarom, hogy egybol bejojjon, es ne konzolt kapjak? http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.html 2004-07-01-06:53 Hozzászólás: Slackware adsl #1957545 paca5Felhasználó Ha erre a parancsra létrejön az adsl kapcsolat Code: adsl-start Akkor tedd azt amit rushmoon írt és a kapcsolat még a boot folyamat alatt létrejön… (nekem így müx) 2004-06-30-22:13 Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955082 paca5Felhasználó Jah van new Nvidia driver.. 2004-06-30-22:08 Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955081 paca5Felhasználó Feltettem az nvidia driver-t és most müxik rendesen… 😀 😀 😀 Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 2,354 ← 1 2 3 … 99 100 101 … 234 235 236 →