paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955096
    paca5
    Felhasználó

      Feltettem a 10-s Slackit minden frankó és szép
      Viszont a telepítés alatt 2db csominál hibát írt ki és azokat kihagyta (sajna a csomikra nememléxem)
      Kérdésem: készül az install folyamatról valahova egy log ???

      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955095
      paca5
      Felhasználó
        Hozzászólás: Mplayert mindenkinek… #1955825
        paca5
        Felhasználó

          oks, rafigyelek en is 🙂

          drum ha megoldódott lécci jelezz vissza thnx

          Hozzászólás: slacki 10 vs ekezet #1957756
          paca5
          Felhasználó

            De ha azt a bizonyos sort beillesztem egy auto szkiptbe akkor ugyan úgy müxik, nem ? 😛

            Hozzászólás: slacki 10 vs ekezet #1957751
            paca5
            Felhasználó

              /etc/rc.d/rc.keymap
              Pedig kéne neki lenni…
              No mind1, hozd létre, a tartalmában nem vagyok 100%-ig biztos, de egy ilyen mindenképp kell bele: loadkeys hu.map – esetleg próbáld ki elõbb egy konzolon a parancsot. 
              Valaki biztos elküldi a file-t, ha kell. // az én slakim épp beteg, sajna  🙁

              Pedig nincs ott …
              De kiprobáltam amit írtál konzolon és müx 😀 😀 😀 😀 😀 😀 8) 8) 8) 8) 8) 8)

              De azért valaki lécci küldje el privben
              Elõrer is thnx

              Hozzászólás: slacki 10 vs ekezet #1957749
              paca5
              Felhasználó

                Konzolhoz az rc.keymap, de már írtam fentebb. Szerintem ez beállítódik installkor is, ha kiválasztod, hogy magyar billenytûzeted van.

                Szakadjak meg de nekem nincs ilyenem, hogy rc.keymap 😥 😥 😥 😥

                Amugy x alatt minden tökéletes a progik magyarul beszélnek sõt a telepített ttf fontjaimat is látja akár a gtk2-s akár a gtk1-s progik
                De ez a consol valamiért nem oki

                Hozzászólás: Mplayer vs Mplayerxp #1957794
                paca5
                Felhasználó

                  Az mplayerxp-bõl az uccso release 2002-s
                  Szal a dolog sztem felejtõs..

                  Hozzászólás: slacki 10 vs ekezet #1957746
                  paca5
                  Felhasználó

                    de igen…

                    Ezt hogyérted???

                    /etc/profile.d/lang.sh és /etc/profile.d/lang.csh -ba hu_HU;
                    X configba : Option „XkbLayout” „hu”

                    én ezeket állítom be, és jó az ékezetkezelés konzolban és X alatt is.

                    Nekem konzol alatt nem

                    Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955092
                    paca5
                    Felhasználó

                      Amikor bepötyögöm neki, hogy btdownloadcurses.py
                      szépen elindul, a kis adatokat kirajzolja a konzolra és kis idõ után leáll ezzel a hibaüzivel:

                      Hány torrent fájt probáltál így?? Nekem is szokott dobdi hasonlot Szal én ezt a torrentet mellözöm …

                      Hozzászólás: Mplayert mindenkinek… #1955821
                      paca5
                      Felhasználó

                        hali! na olyan problemam lenne, hogy ugye slacki alatt feltettem, de csak kiprobaltam megy e. ment. csakhogy a fullscreen nem igazan muxik. kiteszi, de nem nagyitja teljes kepernyore. nem tom ez mitol lehet, szal eredeti meretben jacca le a vidijot. installer hiba, vagy beallitas?

                        Pontosan ezt csinálta nekem is tegnap Slacki 10.0 telepítése után. Hiába adtam meg neki az mplayer -vo xv parancsot õ tojt rá

                        Majd feltettem az nvidia drivert és most müxik rendesen minden gond nélkül…

                      10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 2,354