Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Feltettem a 10-s Slackit minden frankó és szép
Viszont a telepítés alatt 2db csominál hibát írt ki és azokat kihagyta (sajna a csomikra nememléxem)
Kérdésem: készül az install folyamatról valahova egy log ???oks, rafigyelek en is 🙂
drum ha megoldódott lécci jelezz vissza thnx
De ha azt a bizonyos sort beillesztem egy auto szkiptbe akkor ugyan úgy müxik, nem ? 😛
/etc/rc.d/rc.keymap
Pedig kéne neki lenni…
No mind1, hozd létre, a tartalmában nem vagyok 100%-ig biztos, de egy ilyen mindenképp kell bele: loadkeys hu.map – esetleg próbáld ki elõbb egy konzolon a parancsot.
Valaki biztos elküldi a file-t, ha kell. // az én slakim épp beteg, sajna 🙁Pedig nincs ott …
De kiprobáltam amit írtál konzolon és müx 😀 😀 😀 😀 😀 😀 8) 8) 8) 8) 8) 8)De azért valaki lécci küldje el privben
Elõrer is thnxKonzolhoz az rc.keymap, de már írtam fentebb. Szerintem ez beállítódik installkor is, ha kiválasztod, hogy magyar billenytûzeted van.
Szakadjak meg de nekem nincs ilyenem, hogy rc.keymap 😥 😥 😥 😥
Amugy x alatt minden tökéletes a progik magyarul beszélnek sõt a telepített ttf fontjaimat is látja akár a gtk2-s akár a gtk1-s progik
De ez a consol valamiért nem okiAz mplayerxp-bõl az uccso release 2002-s
Szal a dolog sztem felejtõs..de igen…
Ezt hogyérted???
/etc/profile.d/lang.sh és /etc/profile.d/lang.csh -ba hu_HU;
X configba : Option „XkbLayout” „hu”én ezeket állítom be, és jó az ékezetkezelés konzolban és X alatt is.
Nekem konzol alatt nem
Amikor bepötyögöm neki, hogy btdownloadcurses.py
szépen elindul, a kis adatokat kirajzolja a konzolra és kis idõ után leáll ezzel a hibaüzivel:Hány torrent fájt probáltál így?? Nekem is szokott dobdi hasonlot Szal én ezt a torrentet mellözöm …
hali! na olyan problemam lenne, hogy ugye slacki alatt feltettem, de csak kiprobaltam megy e. ment. csakhogy a fullscreen nem igazan muxik. kiteszi, de nem nagyitja teljes kepernyore. nem tom ez mitol lehet, szal eredeti meretben jacca le a vidijot. installer hiba, vagy beallitas?
Pontosan ezt csinálta nekem is tegnap Slacki 10.0 telepítése után. Hiába adtam meg neki az mplayer -vo xv parancsot õ tojt rá
Majd feltettem az nvidia drivert és most müxik rendesen minden gond nélkül…
-
SzerzőBejegyzés