Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
gUhu tedd fel a sylpheed-claws levelezõ progit és a clamav vírusírtot…
Automatice ellenörzi a leveleidet és ami gyanus azt félreteszi egy külön könyvtárba…Megprobáltam összeházasítani a Sylpheed-t és a SpamAssassin
Elvileg müxik is..Megjelent a Sylpheed plugin könyvtárában és sikerült beállítanom, de nemtudom müxik-e vagy azt hogy sylpheed latt is tanitgatni kell. Ha igen akkor itt hogyan??Sikerült valakinek ezt a 2 progit müködésre bírni ??
(Nem mintha õk annyra FSF vagy GNU hívõk lennének).
Azért nemegészen… Novell kiadta a Suse Yast beállító herkentyüjét, meg a Ximian Connector progik forráskódját… Szal bármelyik disztribe bekerülhet. A Redhat meg korábban kiadta a anaconda nevü grafikus telepítõ rendszerét ( meg is jelent már egy Debian ilyen grafikus instalerrel)
http://platform.progeny.com/anaconda/
http://hup.hu/modules.php?name=News&file=a…rticle&sid=5967Ez az FSF meg GNU dolog sztem még nem egy lefutott dolog az idõ majd eldönti merre is
Nem csoda. A Dropline leszedte az XFree86-ot, és feltette helyette az xorg-ot (aminek király a licensze, de egy csomó dolog nem mûködik vele). Szedd le az xorgot, és tedd fel az XFree86 legújabb változatát.
Azt már korábban leszedtem és visszatettem a XFree 4.4-t
De akkor sem akart elindulni.. Majd gondoltam 1-t visszattem a dropline féle gnome-t azota minden rendben müxik… 😀Melyik verz. nem ok????
2 lehetõséged van
-visszateszed a 4.3-s XFree-t majd megcsinálod a müveletet majd utána visszateszed 4.4-t
-manuálisan megírod a fonts.scale, fonts.dir,
fonts.cache fájlokatJa télleg van 3. lehetõség is
http://ttf2pt1.sourceforge.net/Nállad megy?
Nem mivel fel sem tettem… 😉
Most már csak arra leszek kiváncsi ha megjelenik az UHU hivatalos frissítõ csomagok körött, újra akarja-e frissíteni – pedig mondjuk már fenn van a rendszeren csak nem uhu csomagként.
NEM!! Frissiteni csak azokat képes amik: progineve.uhu csomik voltak, vagyis amik uhu csomagok voltak, a forrásból feltett progikat az apt nemképes frissiteni
-
SzerzőBejegyzés