paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,261-1,270 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: víruskezelés #1942419
    paca5
    Felhasználó

      gUhu tedd fel a sylpheed-claws levelezõ progit és a clamav vírusírtot…
      Automatice ellenörzi a leveleidet és ami gyanus azt félreteszi egy külön könyvtárba…

      Hozzászólás: Spam -ek :( #1942689
      paca5
      Felhasználó

        Megprobáltam összeházasítani a Sylpheed-t és a SpamAssassin
        Elvileg müxik is..Megjelent a Sylpheed plugin könyvtárában és sikerült beállítanom, de nemtudom müxik-e vagy azt hogy sylpheed latt is tanitgatni kell. Ha igen akkor itt hogyan??

        Sikerült valakinek ezt a 2 progit müködésre bírni ??

        Hozzászólás: #1942059
        paca5
        Felhasználó

          (Nem mintha õk annyra FSF vagy GNU hívõk lennének).

          Azért nemegészen… Novell kiadta a Suse Yast beállító herkentyüjét, meg a Ximian Connector progik forráskódját… Szal bármelyik disztribe bekerülhet. A Redhat meg korábban kiadta a anaconda nevü grafikus telepítõ rendszerét ( meg is jelent már egy Debian ilyen grafikus instalerrel)
          http://platform.progeny.com/anaconda/
          http://hup.hu/modules.php?name=News&file=a…rticle&sid=5967

          Ez az FSF meg GNU dolog sztem még nem egy lefutott dolog az idõ majd eldönti merre is

          Hozzászólás: „Játékkeresõ” #1943807
          paca5
          Felhasználó
            Hozzászólás: slack -ra telepíteni? #1942165
            paca5
            Felhasználó

              Nem csoda. A Dropline leszedte az XFree86-ot, és feltette helyette az xorg-ot (aminek király a licensze, de egy csomó dolog nem mûködik vele). Szedd le az xorgot, és tedd fel az XFree86 legújabb változatát.

              Azt már korábban leszedtem és visszatettem a XFree 4.4-t
              De akkor sem akart elindulni.. Majd gondoltam 1-t visszattem a dropline féle gnome-t azota minden rendben müxik… 😀

              Hozzászólás: DCGUI-QT- nem a megfelelõ mododn!!! #1943766
              paca5
              Felhasználó

                Melyik verz. nem ok????

                Hozzászólás: true type fontok #1943433
                paca5
                Felhasználó

                  2 lehetõséged van

                  -visszateszed a 4.3-s XFree-t majd megcsinálod a müveletet majd utána visszateszed 4.4-t

                  -manuálisan megírod a fonts.scale, fonts.dir,
                  fonts.cache fájlokat

                  Ja télleg van 3. lehetõség is
                  http://ttf2pt1.sourceforge.net/

                  Hozzászólás: Midi lejátszó #1943456
                  paca5
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Blender: elsõ animáció 60 perc alatt #1943210
                    paca5
                    Felhasználó

                      Nállad megy?

                      Nem mivel fel sem tettem… 😉

                      Hozzászólás: RPM-ek kezelése UHU alatt #1943403
                      paca5
                      Felhasználó

                        Most már csak arra leszek kiváncsi ha megjelenik az UHU hivatalos frissítõ csomagok körött, újra akarja-e frissíteni – pedig mondjuk már fenn van a rendszeren csak nem uhu csomagként.

                        NEM!! Frissiteni csak azokat képes amik: progineve.uhu csomik voltak, vagyis amik uhu csomagok voltak, a forrásból feltett progikat az apt nemképes frissiteni

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,261-1,270 / 2,354