Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
]mplayer -framedrop -cache 8192 -vo xv -ao alsa9 /dev/dvd
Ja és egy kis mélyhang kiemelés sem árt…
mplayer -framedrop -cache 8192 -vo xv -ao alsa9 -aop list=volnorm /dev/dvd
A framedrop (képeldobás) valamint a cache sem rossz 5let de én még hozzátenném az audio kimenet beállítását amit vagy oss-re vagy alsa-ra állíts be. Illetve a video kimenetet pedig xv-re
mplayer -framedrop -cache 8192 -vo xv -ao alsa9 /dev/dvd
Van vkinek vmi 5lete? Az uhu gond nélkül muzsikál rajta, de érdekelne a slackware….
Ezt olvasd le hasznos!!!
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html
(genius sima görgös ps2-s egér )”
pakold fel vhova ezeket: .config, XF86Config-4, XFree86.?.log
csak rajuvunk hol a hiba;.config
http://linuxace.linuxuser.hu/config/.config
Itt gondolom a kernel configra gondoltál..XF86Config-4,
http://linuxace.linuxuser.hu/config/XF86ConfigXFree86.?.log
http://linuxace.linuxuser.hu/config/XFree86.0.logNu megvan…
Code:for i in *.mp3;do mpg123 -b 10000 -s $i| sox -t raw -r 44100 -s -w -c2 – $i.wav;doneJogot kell rá adni az mehet az átalakítás…
Egyébként Csak egy példa ami jobb az UHUnál: BLAG.
Ezzel nincs is semi gond de mi is az a BLAG..
Figyu egy alapszabályt elfelejtesz: ” válassz olyan Linuxot amihez a közeledben ha kell akkor kapsz segítséget…”
Ismeri valaki ezt a BLAG Linuxot???Azért jelennek meg szõrõsen, mert bizonyára nem mûködik vele az antialiasing.
és ezt hogyan is????
3 gondom van a 2.6-s kernellel ….
1 nincs egerem..szal nemindul el az X
(genius sima görgös ps2-s egér )2 nincs hang alsaconf azt írja nincs pcmci (pedig beleforgattam) ugyanugy mint a cmi kártyámat
3 adsl-start parancsra nincs kapcsolat
(megprobálom megpingetni saját magam megnézem látja-e a kártyámat egyáltalán…Slackware 9.1 kernel 2.6.5
Asszem kipróbálok egy 4.3-as xfree-t, esetleg az általad említett 4.4-et :).
Nos nekem müxik szépen a 4.4-s Xfree 2 apro gondom azért van…
1 nincs hozzá mkfontsale progi amivel pld ttf betüket lehetne telepíteni hozzá (szal ha fontokat akarsz telepíteni akkor azt még 4.3 alatt tedd meg..
2 másik gond,hogy a telepített ttf fontok (M$ féle fontok 😀 😀 😀 ) tök furán jelennek meg olyan „szörösek” nemtudom miért…
-
SzerzőBejegyzés