Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
paca5:
Nem bocsi elírtam (rosszul fogalmaztam)
Európában (Magyar.országot is beleértve) ausztriában van a linux a legjobban lemaradva mint alkalmazott op.rendszer.
Magyarán még nálunk itthon is több linux futkároz mind a sógoréknál!!
Na skacok azért tõletek egy picit jobb körültekintést vártam volna álltalános dolgokban:Az EU pereli az M$-t nempedig szereti..
http://www.sg.hu/cikk.php?cid=30877
pomm amit te írsz az sztem specifikus dolog
-egyrészt: a medimarkt lehet azért nemárul az idén már linuxot mert amit korábban árult az sem fogyott el neki magyarán nemtudja eladni a linuxos gépeket.. 🙁
-másrészt:valahol olvastam ausztria egész europában az az ország ahol a Linux a legkevésbé alkallmazott op. rendszer
beleérteve Magy.országot is!!!!!!!http://www.linuxace.linuxuser.hu/e107/news….php?extend.134
Egy kis leírás a linux alatti víruselkülönítésre….😉 😉 😉
Adsl kapcsolatot uhuban az uhu tárcsázóval kell beállítani!!!!
Nem a kde-s kppp-vel.Vagy másik megoldás: rootként állítsd be a kapcsolatot az adsl-config progival.

Nemfeltétlen biztos hogy kiforratlanok…
Az 1.1-hez ami még „csak” fejlesztõi változat szal itt sok csomag apt frissités után sem frissül automatice, de nemazért mert az uhu szar hanem mert a progik maguk után hagynak egy csomó szemetet… Az 1.1 még nem final!!!!
Másik ok lehet azért nem müx mert pont akkor probáltad amikor pont az egészet ujrafordították (pld most hétvégén) ilyenkor azt apt is sokxor érdekesen müxött…
Sztem felejtsétek el a grafikus progikat (kpackage, synaptic) az apt használata sztem állat egyszerü sokkal egyszerübb mint pld win esetén akármi más forma….
apt-get update
apt-get upgrade
:))))) -
SzerzőBejegyzés


