Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
én úgy olvastam, hogy nem teljesen igaz a fenti állítás, mi több úgy tudom, hogy az elsõ vírust pl. unixra írták (persze lehet, hogy rosszul emlékszem).
Jól emléxel…De azért abban az idõben csak unix volt, sehol semmi más a láthatáron akkor még…
😉 😉KDE_BROKEN_FILES=1 x indulása elõtt
javasol módszer, pl /etc/env.d-ben létrehozni egy valamilyen nevü fájlt
és beleíarni ezt a vackot,
export G_BROKEN_FILENAMES=1
export KDE_BROKEN_FILENAMES=1restart, és 90%-hogy jó lesz
A képeldobás (framedrop) talán segít….
mplayer -vo xv -ao alsa9 -framedrop film.avi
man mplayer -ben sok info van, nézz bele!
mplayer film.avi -vo fbdev
Van itt egy fontos dolog ez a megoldás csak framebuffer esetén müxik!!!
Vagyis uhu esetén csak 1.1 alatt.http://zekiller.skytech.org/smssend_menu_en.html
Az uhuban benne van az smssend progi!!!
make menuconfig
Van
xmms,mplayer
Tudni kéne konkrétan milyen radiora gondolsz akkor többet tudnánk segíteni… -
SzerzőBejegyzés