Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Egy-két picinyke alkotás….

Code:xmessage helloVagy ha interaktivan akartok dumálni akkor meg probáld ki a talk progit…
Majd számolj be errõl, mert lovésem sincs hogy is müxik…Mit szeretnél csinálni???
Telepíteni egy hivatalos csomagot,vagy frissiteni az egész rendszered???
1 dolgot tennék még hozzá..
a grafikus telepítõprogikat felejtsd el!!!
ha valamit telepíteni akarsz akkor azt az apt-l tedd meg simán parancssorból…apt-get install amitakarsz.uhu
Ez a hivatalos 1.1-s csomaglista..
Code:deb rsync://rsync.uhulinux.hu/ftp/uhu/dev/packages ./Vedd fel ezt és utána már müxik az apt
Sztem ezzel probáld meg átalakítani…
bchunk
http://he.fi/bchunk/nemszeretem hogy annyit kell izzadni egy egyszerû telepítéssel ha más package-bõl csinálom.
Kimondta, hogy ilyet lehet amugy csinálni???
A Suse-s rpm csomik sem mennek fel pld a Connectiva linuxra és vice-versa…Van bõven uhus csomag
Az uhu csomagok az 1.1-hez itt érhetõk el..
ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/dev/packages/Ha ez neked kevés akkor meg:
http://ubk.uhulinux.hu/Illetve itt
http://uhu.linuxuser.hu/dvdauthor
http://dvdauthor.sourceforge.net/Aki tud magának fordítani kerenelt anak tudom hogy nem nagy szám.
A Debianba nem vagyok biztos, de a Gentoo-ra tuti van már 2.6-s kernel csomi..
-
SzerzőBejegyzés

