Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
(Rosszindulatból azért is: a város nevében szerepel egy bútor mint jelzõ, egy világos szín, meg egy épület, ami igeként is használatos.)
Mond ki, hogy Szfvár … 😀 😀 😀 😀
/mnt alatt keresd …
Cseréld le a doksiban a betüt valami másra és utána exportálj…
Mellesleg 😀 ezt is nézd majd meg állat jó…
xmms
mplayer
xineJóvanna…. Megvan rájöttem …
Látszik sokat használom ezt a progit…. 8) 8)
Mondom!
Ha az a probléma amit írtál, akkor a CELLA FORM
Nem csak a cellában látszik úgy az érték? Mármint a felsõ csíkon nem az eredetileg beírt számot látod véletlenül, alul pedig a kerekítettet?
De a felsõ csikban jó, de a beírt cellában nemjó… viszont megnéztem nyomtatási nézetben és ott is kerekítve jeleníti meg….
Ha nem ez a hiba, akkor biztos van valami auto kerekítõ, amit ki kell kapcsolni.
Ok de ez merre van???
Hali az openofficeval van nekem is egy kis gondom..
Szal munkafüzetben(ala excel) vannak megnevezések (a,b,c,d) namost a megnevezésekhez van hozzárendelve egy-egy érték. Ha egy ilyen érték kisebb mint 1 (pld 0.8965) akkor automatice felkerekíti az Office(0,8965 -] 0,9)
viszont ha ez az érték nagyobb mint 1 pld (1.125) akkor meg nemkerekít…A kerekítést szeretném mellözni..
5let????Gnome-ban mi az ami nem müxik???
xmms??mplayer?? vagy mi??? -
SzerzőBejegyzés