paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,591-1,600 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: M$ reklámok #1920593
    paca5
    Felhasználó

      (Rosszindulatból azért is: a város nevében szerepel egy bútor mint jelzõ, egy világos szín, meg egy épület, ami igeként is használatos.)

      Mond ki, hogy Szfvár … 😀 😀 😀 😀

      Hozzászólás: Win particiók UHU alatt #1922197
      paca5
      Felhasználó

        /mnt alatt keresd …

        Hozzászólás: OOffice 1.1 gondok #1922165
        paca5
        Felhasználó

          Cseréld le a doksiban a betüt valami másra és utána exportálj…

          Hozzászólás: Shoutcast #1922196
          paca5
          Felhasználó

            Mellesleg 😀 ezt is nézd majd meg állat jó…

            http://www.mellesleg.fm/

            Hozzászólás: Shoutcast #1922194
            paca5
            Felhasználó

              xmms
              mplayer
              xine

              Hozzászólás: OOffice 1.1 gondok #1922163
              paca5
              Felhasználó

                Jóvanna…. Megvan rájöttem …

                Látszik sokat használom ezt a progit…. 8) 8)

                Hozzászólás: OOffice 1.1 gondok #1922162
                paca5
                Felhasználó

                  Mondom!

                  Ha az a probléma amit írtál, akkor a CELLA FORM

                  Hozzászólás: OOffice 1.1 gondok #1922160
                  paca5
                  Felhasználó

                    Nem csak a cellában látszik úgy az érték? Mármint a felsõ csíkon nem az eredetileg beírt számot látod véletlenül, alul pedig a kerekítettet?

                    De a felsõ csikban jó, de a beírt cellában nemjó… viszont megnéztem nyomtatási nézetben és ott is kerekítve jeleníti meg….

                    Ha nem ez a hiba, akkor biztos van valami auto kerekítõ, amit ki kell kapcsolni.

                    Ok de ez merre van???

                    Hozzászólás: OOffice 1.1 gondok #1922158
                    paca5
                    Felhasználó

                      Hali az openofficeval van nekem is egy kis gondom..
                      Szal munkafüzetben(ala excel) vannak megnevezések (a,b,c,d) namost a megnevezésekhez van hozzárendelve egy-egy érték. Ha egy ilyen érték kisebb mint 1 (pld 0.8965) akkor automatice felkerekíti az Office(0,8965 -] 0,9)
                      viszont ha ez az érték nagyobb mint 1 pld (1.125) akkor meg nemkerekít…

                      A kerekítést szeretném mellözni..
                      5let????

                      Hozzászólás: CMI8738 UHU alatt #1922117
                      paca5
                      Felhasználó

                        Gnome-ban mi az ami nem müxik???
                        xmms??mplayer?? vagy mi???

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,591-1,600 / 2,354