Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nekem müxik az 1.1 rc1-ben minden rendesen ..
Csomagok pluszban azé nincsenek mert a dev ágbéli csomik lesznek majd azok de csak akkor ha már lesz végleges 1.1 (akkor átnevezik a dev könyvtár tartalmát és akkor mindenki szedheti majd apt-l)
Végülis ha valami kell akkor onnét felteheted én pld ma tettem fel a gkrellm-t ami a dev ágban volt „csak” elérhetõNekem forrásbol simán fordulnak a progik
Ui: mi az a script és miket is csinál pontosan???
Néztem a levelezõ listát a weben, de nem lehet hozzászólni
Ott úgy nemis, viszont emailt írhatsz mert azt megkapják
[email protected]😉
mc
ark
file-rollerújabb fejlemény:
root-tal indítva a kppp elindult, a kapcsolat létrejött és a modem ledes alkalmazás bekerült a tálcára. A következõ a gond, a böngészõk nem látják a netet.:(((
Ha elvileg müxik akkor itt csinálj egy ilyet:
ping -c5 http://www.linuxforum.huMit ír ki???
Addig bizergéltem amíg meg nem javult…
Szal most már müxik rendesen..
Egy apro kis gondom van (de ez nem tvtime hanem modutils) uhu 1.1 ben kellene beállítani a tvkártyát pontosan mert most simán mindenféle állítgatás nélkül müxik és a kép sztem még nem 100%-s
Pinnacle pctv (nem a pro-s változat!!!!)
5let??Ui: /etc/modutils fájl tök üres!!!!
md5sum -c uhulinuxcd.md5
Egy a lényeg egy könyvtárban legyen az iso és az md5sum is…man cdrecord
lol
eddig nem volt linux alatt hangod? ;]Neröhögjé mán
Beírtam mindent amit sede leírt de nekem nemakar bejönni semmi sem…(zapping meg müxik rendesen) Fehérvár UPC
5let?Ui: Uhu1.1
Nem
Hálisten…. -
SzerzőBejegyzés