paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,611-1,620 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921701
    paca5
    Felhasználó

      Nekem müxik az 1.1 rc1-ben minden rendesen ..

      Csomagok pluszban azé nincsenek mert a dev ágbéli csomik lesznek majd azok de csak akkor ha már lesz végleges 1.1 (akkor átnevezik a dev könyvtár tartalmát és akkor mindenki szedheti majd apt-l)
      Végülis ha valami kell akkor onnét felteheted én pld ma tettem fel a gkrellm-t ami a dev ágban volt „csak” elérhetõ

      Nekem forrásbol simán fordulnak a progik

      Ui: mi az a script és miket is csinál pontosan???

      Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921699
      paca5
      Felhasználó

        Néztem a levelezõ listát a weben, de nem lehet hozzászólni

        Ott úgy nemis, viszont emailt írhatsz mert azt megkapják
        [email protected]

        😉

        paca5
        Felhasználó

          mc
          ark
          file-roller

          Hozzászólás: kapcsolat létrejön, nem authentikál, ledob #1921939
          paca5
          Felhasználó

            újabb fejlemény:

            root-tal indítva a kppp elindult, a kapcsolat létrejött és a modem ledes alkalmazás bekerült a tálcára. A következõ a gond, a böngészõk nem látják a netet.:(((

            Ha elvileg müxik akkor itt csinálj egy ilyet:
            ping -c5 http://www.linuxforum.hu

            Mit ír ki???

            Hozzászólás: tvtime beállitás #1919830
            paca5
            Felhasználó

              Addig bizergéltem amíg meg nem javult…

              Szal most már müxik rendesen..

              Egy apro kis gondom van (de ez nem tvtime hanem modutils) uhu 1.1 ben kellene beállítani a tvkártyát pontosan mert most simán mindenféle állítgatás nélkül müxik és a kép sztem még nem 100%-s
              Pinnacle pctv (nem a pro-s változat!!!!)
              5let??

              Ui: /etc/modutils fájl tök üres!!!!

              Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921692
              paca5
              Felhasználó

                md5sum -c uhulinuxcd.md5
                Egy a lényeg egy könyvtárban legyen az iso és az md5sum is…

                Hozzászólás: multisession CD írás #1921830
                paca5
                Felhasználó

                  man cdrecord

                  Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921688
                  paca5
                  Felhasználó

                    lol
                    eddig nem volt linux alatt hangod? ;]

                    Neröhögjé mán

                    Hozzászólás: tvtime beállitás #1919828
                    paca5
                    Felhasználó

                      Beírtam mindent amit sede leírt de nekem nemakar bejönni semmi sem…(zapping meg müxik rendesen) Fehérvár UPC
                      5let?

                      Ui: Uhu1.1

                      Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921684
                      paca5
                      Felhasználó

                        Nem
                        Hálisten….

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,611-1,620 / 2,354