Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hai
El az elsõ olyan linuxom (uhu1.1) amiben a kép mellett már a hang is ok!!!
Bakker ez állat jó…
Pinnacle pctvAz új kiszolgálo résznél törlöd a szerver címet és beírod ezt irc.extra.hu
majd utána csatlakozik az irc szerverhez és beírod a terminalba
/ join #uhulinux.hu
vagy
/ join #debian.huVan egy elég nagy gond srácok.
Mégpedig ti a levelezõ listákat nem olvassátok a fejlesztõk pedig ezt a fórumAzért találsz mindíg uj csomit mert reggel indult el egy full rebuild, vagyis újrafordítják az összes csomit
Sztem ha nemiratkoztok fel a levlistára akkor olvassátok el õket webes felületen
https://lists.uhulinux.hu/arc/dev
Ui ha jól emléxem akkor a listára ugy is lehet levelet küldeni, hogy nincs is feliratkozva az illetõ..(de ez nem 100%)
Akkor sztem OK
pld
#uhulinux
#debian.huSztem müxeni fog nálad simán… Talán a fényképezõgép esetleg amit kicsit hackelni kell de sztem az is fog müxeni…
De azért a 30 mega ram mellé én vennék még minimum 64-t !!!
http://www.freebsd.org/ports/games.html
Az oldal BSD-s de ezek Linuxos progik (is) Innen kiindulva eljuthatsz a forráskodhoz is…
man links
kb 3. sor links -g
😉 😉Dillo hát én BSD alatt probáltam de pld a nuke-s oldalakat(linuxforum, hup) baromi hibásan jeleníti meg..
De amugy télleg állat gyors..
Tipikusan a „jó, de sz@rt sem ér” kategoriába tartozik…A kde-ben valszinü az arts hangrendszer a sz@r
Kapcsold ki a kde vezérlõpultban, vagy lödd kiTudom a kérdésed kifejezetten az Ncurses alapu lejátszokra vonatkozott de sztem probáld ki az mplayert probáltam már egy-két playert de az mplayer veri mindet…
Paca aki mplayer fun…. 😉 😉 😉 😉
-
SzerzőBejegyzés