paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,621-1,630 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921682
    paca5
    Felhasználó

      Hai
      El az elsõ olyan linuxom (uhu1.1) amiben a kép mellett már a hang is ok!!!
      Bakker ez állat jó…
      Pinnacle pctv

      Hozzászólás: chatelés #1921898
      paca5
      Felhasználó

        Az új kiszolgálo résznél törlöd a szerver címet és beírod ezt irc.extra.hu
        majd utána csatlakozik az irc szerverhez és beírod a terminalba
        / join #uhulinux.hu
        vagy
        / join #debian.hu

        Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921679
        paca5
        Felhasználó

          Van egy elég nagy gond srácok.
          Mégpedig ti a levelezõ listákat nem olvassátok a fejlesztõk pedig ezt a fórum

          Azért találsz mindíg uj csomit mert reggel indult el egy full rebuild, vagyis újrafordítják az összes csomit

          Sztem ha nemiratkoztok fel a levlistára akkor olvassátok el õket webes felületen

          https://lists.uhulinux.hu/arc/dev

          Ui ha jól emléxem akkor a listára ugy is lehet levelet küldeni, hogy nincs is feliratkozva az illetõ..(de ez nem 100%)

          Hozzászólás: UHU Linux régebboi vason #1921893
          paca5
          Felhasználó

            Akkor sztem OK

            Hozzászólás: chatelés #1921896
            paca5
            Felhasználó

              pld
              #uhulinux
              #debian.hu

              Hozzászólás: UHU Linux régebboi vason #1921891
              paca5
              Felhasználó

                Sztem müxeni fog nálad simán… Talán a fényképezõgép esetleg amit kicsit hackelni kell de sztem az is fog müxeni…

                De azért a 30 mega ram mellé én vennék még minimum 64-t !!!

                Hozzászólás: Mit érdemes megtanulni #1915170
                paca5
                Felhasználó

                  http://www.freebsd.org/ports/games.html

                  Az oldal BSD-s de ezek Linuxos progik (is) Innen kiindulva eljuthatsz a forráskodhoz is…

                  Hozzászólás: Bonzai #1921865
                  paca5
                  Felhasználó

                    man links
                    kb 3. sor links -g
                    😉 😉

                    Dillo hát én BSD alatt probáltam de pld a nuke-s oldalakat(linuxforum, hup) baromi hibásan jeleníti meg..
                    De amugy télleg állat gyors..
                    Tipikusan a „jó, de sz@rt sem ér” kategoriába tartozik…

                    Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921662
                    paca5
                    Felhasználó

                      A kde-ben valszinü az arts hangrendszer a sz@r
                      Kapcsold ki a kde vezérlõpultban, vagy lödd ki

                      Hozzászólás: Ncurses #1921833
                      paca5
                      Felhasználó

                        Tudom a kérdésed kifejezetten az Ncurses alapu lejátszokra vonatkozott de sztem probáld ki az mplayert probáltam már egy-két playert de az mplayer veri mindet…

                        Paca aki mplayer fun…. 😉 😉 😉 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,621-1,630 / 2,354