paca5 Adatlap Indított témakörök Hozzászólások Hozzászólások 10 bejegyzés megtekintése - 1,601-1,610 / 2,354 ← 1 2 3 … 160 161 162 … 234 235 236 → Szerző Bejegyzés 2003-12-07-22:38 Hozzászólás: Megöltem az X-et! #1922130 paca5Felhasználó Igen 2003-12-07-22:22 Hozzászólás: Sikerult mar valakinek LG CD-ROM ot feltámasztani ???? #1919883 paca5Felhasználó Lehet, hogy azt át is ugrom és rögtön a gentoo-nak esek neki. Sztem ezt nézd meg .. http://www.freebsd.org/ 😉 😉 😉 2003-12-07-21:28 Hozzászólás: CMI8738 UHU alatt #1922116 paca5Felhasználó Nekem is cmi 8738-s kártyám van és müxik rendesen!! Terminal -] alsamixer ezt nézd meg… 2003-12-07-18:58 Hozzászólás: Evolution -> Mozilla #1922084 paca5Felhasználó 2003-12-07-18:43 Hozzászólás: Telepítési gondok #1922107 paca5Felhasználó Tötsd le innen és akkor ott lesz a wincsiden… http://www1.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/…1.0pre2.tar.bz2 2003-12-07-17:45 Hozzászólás: Telepítési gondok #1922105 paca5Felhasználó Azé nemfut mert alapból a wincsin keresi és nem a cd-n… Másold át vagy paraméterezd fel az utasítást… De sztem használd az mc-t azzal beletudsz menni a tömörítvénybe és át is tudod másolni a wincsire… 2003-12-07-14:59 Hozzászólás: Rendszerindítók #1922092 paca5Felhasználó http://uhulinux.hu/tudas?sid=LGCWWKNNOAZXC…de=answer&id=32 2003-12-07-14:54 Hozzászólás: UHU kernel-optimizálás #1922028 paca5Felhasználó Viszont az initrd-rõl mindenki mélyen hallgat… 😀 Hát nekem uhu1.1-ben van egy olyan menüm hogy: Dokumentáció -] Uhudoksi..Na ott találsz leírást az initrd-rõl… file:///usr/share/doc/UHU/init.html 2003-12-06-20:06 Hozzászólás: quicktime6, real8/9 mplayer pluginok! #1922040 paca5Felhasználó /usr/lib/win32 2003-12-06-14:32 Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921703 paca5Felhasználó Köszi Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 1,601-1,610 / 2,354 ← 1 2 3 … 160 161 162 … 234 235 236 →