Amennyit én tudok:
-változott a kernel 2.4.22-rõl 2.4.23 -ra
alapból támogatja a több procis gépeket
-változott a telepítõ + a csomagválasztó (gtk2-lett az egész)
-csináltak egy király menürendszert az összes ablakkezelõhöz
-változott az init
Sztem döcögösen de müxeni fog…
De az a win office 2000 dolgot felejtsd el linux alatt openoffice van ami a makrok kivételével 99.7%-ban azonos a win office-val (ja és tök ingyenes) és persze benne van az uhu 1.0 -ban