Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az mplayer télleg nemtudja a dvd menü részt (fordításnál megadható külön opcioként de akkor se müxik rendesen mert 1 sec után kilép )
Az mplayer uj verziojában (g2) már benne lesz….2 lehetõséged van . Felteszed a xine-t az tud dvd menüt is
Vagy felteszed az ogle nevü progit ami kifejezetten dvd lejátszásra terveztek linux alatt és ott van menü is..terminalba beírod
apt-get install opera
majd lenyomod a „tab” billenytyüt ami kiegészíti a nevet, majd enter..Stori
Haver meg én vettünk maginkank 1-1 wincsit
Maxtor 80 giga 7200 rpm a különbség csak a gyári számozásban volt..Nememléxem pontosan vagy ez vagy az…(vagy kis l vagy nagy L)
dpkg -L kde
vagy
dpkg -l kdeMármint ezzel tudod megnézni merre is van a kde
Kösz PACA
Nincs mit
Sajna ez egy állandó gond a Linux hangrendszerenél befagy beragad beáll egy processz és a hangkártya meg sem nyekken..
Reméljük a 2.6 kernelszéria már jobb lesz ebben a tekinteteben is..
Ui: Freebsd alatt télleg nincs ilyen gond…Meglátszik rajta az egészet egy csapat rakja össze apránként programonként átnézegetve mindent és nem ugy mint a linuxban
Indítsd el a játékot majd menj át konzolba
ctrl+alt+f2 majd lépj be rootként és indítsd el a ps aux progit
Sztem valami foglalj a dev/dsp -t (szokásos linuxos gond; hálisten Freebsd alatt minden ok ) aztán lödd ki majd menj vissza…A wine-t sztem a „winefile” paranccsal indítsd ..
Azt hogy miért van elnémítva azt nemtudom de tény az alsamixerben a potik kusolnak…
Sztem a progi így van megcsinálva az uhusok meg nemvették észre..http://www.uhulinux.hu/tudas?sid=OHYTVKOSGDMCCRLP
De azt mindenképpen tudnod kéne mi a kártya pontos tipusa mert ilyen hogy ac97 szal ilyen nincs….
] Van valami tuti címed, ahol vannak progik egy kupacban?
Mire gondolsz?????
-
SzerzőBejegyzés