paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,651-1,660 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: DVD menu #1921467
    paca5
    Felhasználó

      Az mplayer télleg nemtudja a dvd menü részt (fordításnál megadható külön opcioként de akkor se müxik rendesen mert 1 sec után kilép )
      Az mplayer uj verziojában (g2) már benne lesz….

      2 lehetõséged van . Felteszed a xine-t az tud dvd menüt is
      Vagy felteszed az ogle nevü progit ami kifejezetten dvd lejátszásra terveztek linux alatt és ott van menü is..

      http://www.dtek.chalmers.se/groups/dvd/

      Hozzászólás: uhu 1.0 + opera 7.23 #1921208
      paca5
      Felhasználó

        terminalba beírod
        apt-get install opera
        majd lenyomod a „tab” billenytyüt ami kiegészíti a nevet, majd enter..

        Hozzászólás: ntfs írás??? #1919134
        paca5
        Felhasználó

          Stori
          Haver meg én vettünk maginkank 1-1 wincsit
          Maxtor 80 giga 7200 rpm a különbség csak a gyári számozásban volt..

          Hozzászólás: KDE 3.1 helye az UHU alatt? #1921316
          paca5
          Felhasználó

            Nememléxem pontosan vagy ez vagy az…(vagy kis l vagy nagy L)

            dpkg -L kde
            vagy
            dpkg -l kde

            Mármint ezzel tudod megnézni merre is van a kde

            Hozzászólás: Unreal tournament #1921307
            paca5
            Felhasználó

              Kösz PACA

              Nincs mit

              Sajna ez egy állandó gond a Linux hangrendszerenél befagy beragad beáll egy processz és a hangkártya meg sem nyekken..

              Reméljük a 2.6 kernelszéria már jobb lesz ebben a tekinteteben is..

              Ui: Freebsd alatt télleg nincs ilyen gond…Meglátszik rajta az egészet egy csapat rakja össze apránként programonként átnézegetve mindent és nem ugy mint a linuxban

              Hozzászólás: Unreal tournament #1921305
              paca5
              Felhasználó

                Indítsd el a játékot majd menj át konzolba
                ctrl+alt+f2 majd lépj be rootként és indítsd el a ps aux progit
                Sztem valami foglalj a dev/dsp -t (szokásos linuxos gond; hálisten Freebsd alatt minden ok ) aztán lödd ki majd menj vissza…

                Hozzászólás: UHU GPRS? #1921156
                paca5
                Felhasználó

                  A wine-t sztem a „winefile” paranccsal indítsd ..

                  Hozzászólás: Hanghiány AC’97+UHU #1921270
                  paca5
                  Felhasználó

                    Azt hogy miért van elnémítva azt nemtudom de tény az alsamixerben a potik kusolnak…
                    Sztem a progi így van megcsinálva az uhusok meg nemvették észre..

                    Hozzászólás: Hanghiány AC’97+UHU #1921263
                    paca5
                    Felhasználó

                      http://www.uhulinux.hu/tudas?sid=OHYTVKOSGDMCCRLP

                      De azt mindenképpen tudnod kéne mi a kártya pontos tipusa mert ilyen hogy ac97 szal ilyen nincs….

                      Hozzászólás: UHU GPRS? #1921151
                      paca5
                      Felhasználó

                        ] Van valami tuti címed, ahol vannak progik egy kupacban?

                        Mire gondolsz?????

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,651-1,660 / 2,354