Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az nemlehet hogy SATA wincsitek van??
Elvileg itt van az összes (mondom csak elvileg) uhu-hoz elérhetõ csomagok listája..
A listákban kb 98% rendszer progi de azért van benne 1-2 games is…ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/1.0/iso/package…61-1.1_i386.uhu
Ezeket nézzétek végig hátha találtok nektek teccõ dolgokat..
ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/1.0/iso/packages
http://www.linuxforum.hu/csaba/
http://uhu.linuxuser.hu/
http://uhu.linuxonline.hu/contrib/krix/packages/1.0/
http://ubk.uhulinux.hu/Nem, godot nem a p4 vagy a celeron lehet hanem a sis
De sztem abból sem lesz gond…Ja és ne a rc-t tedd fel hanem a végleges 1.0-t
ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/1.0/iso/uhu-lin…nux-1.0-cd1.isoBiztos, hogy müxik!!!!
Ilyen gond kizárt.Sztem nálad valami másfajta hardwer gond lehetett pld memoria wincsi…stb..stb..
sztem azert van nalatok ez a nagy dc-orulet, mert meg sosem probaltatok az mldonkey-t, igaz?
wish-master.
no-ip.com:10002flash-hub.
dyndns.info:1666realspeedy.
serveftp.org:1666FreeBSD alol is megy mint a huzat…
Szal be kell jól állítani!!!![HUN]nicked
-
SzerzőBejegyzés