Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Müxik Linux alatt a SATA wincsi ez tuti
Azt hogy debian alatt müxik-e azt nemtudom de 99.9%
http://lwn.net/Articles/44216/
http://lwn.net/Articles/40899/
http://www.e-aiyama.com/~toshi/Computer/Li…Linux/SATA.html
http://www.e-aiyama.com/~toshi/Computer/Li…nux/LiveCD.htmlSztem probáld ki ezt:
terminal majd ird be winefileBiztos , hogy csak az sFTP jó oda???
Sima gftp-vel nem enged be???
Vagy az mc-ben levõ ftp elérés az nem oki???Huh bocsi télleg nemnéztem ha Uhu-s topicba írtál akkor valszeg uhu-d van de azokból is van már 1 pár…
De Pomm-l 100%ban egyetértek vagy bios gond vagy nem particionáltad végig…
Nekem egy maxtor 80 meg egy maxtor 40 gigásom van és ezeket összesen 120 -nak látja
Havernak 80 gigás seage +40 gigás maxtor és azt 120 nak látja összesen..Szal a Linux jól kezeli ezt a témát..
Köszönöm szépen a segítséget..
Még egy olyan problémám lenne,bár nem ide tartozik,hogy anno miután leszedtem a linuxot a 40 gigás vinyóbol csak 32õt ismert fel utána..ezt esetleg kilehet majd küszöbölni?mert most egy 120as vinyó van benne..vagy ez mitõl lehetett?
Bocsi de ezt nemértem!!!
Leszedtem???ezt hogy érted??Letöltötted a netrõl majd felinstaláltad???
Melyik disztribuciót???Keress rá itt ..
https://lists.uhulinux.hu/arc/kezdoCD írás nélkül honnan tudom letölteni a tûzfal cuccost?
Akkor dpkg-vel lehet telepíteni?Figyu az csak azoknak kell akik erre külön hardwert állítanak be…
Neked ha otthonra kell akkor arra elég a qurddog nevü progi (ami egy Linux tûzfal grafikus csili-vilivel)
Ami természetesen benne van az 1.0-ban alapból…A kézikönyv azt mondja több mint 1GB cucc van az UHU-hoz…
HOL????rpm-et is lehet telepíteni, csak figyelni kell a hibaüzikre, no meg javítgatni ami hiányzik… 💡
Ja és szerinted ezzel a gondokkal egy kezdõ (bocsi Medve) hogy bírkozik meg??
Gyerekek ez az rpm dolog uhu alatt felejtõs téma …
Nagyon-nagyon sok progi van uhusitva, ami meg nem azt meg fel kell rakni forrásból…Ui: Irichard igazad van elvileg müxik de akkor sem ajánlott….
letöltöttem egy firestar rpm-et, hogy kell ezt telepíteni?
Azt sehogy..
Ezt töltsd le és olvasgasd végig…
ftp://ftp.uhulinux.hu/doc/Fuzet/Fuzet-20030512.pdf
ftp://ftp.uhulinux.hu/doc/Konyv/Konyv-20030323.pdf -
SzerzőBejegyzés