Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ping -c5 http://www.linuxforum.hu
PING http://www.linuxforum.hu (212.40.96.80): 56 data bytes
64 bytes from 212.40.96.80: icmp_seq=0 ttl=58 time=26.213 ms
64 bytes from 212.40.96.80: icmp_seq=1 ttl=58 time=27.525 ms
64 bytes from 212.40.96.80: icmp_seq=2 ttl=58 time=28.175 ms
64 bytes from 212.40.96.80: icmp_seq=3 ttl=58 time=26.124 ms
64 bytes from 212.40.96.80: icmp_seq=4 ttl=58 time=27.793 msNálam ez van…
A ping müxik??
ping http://www.linuxforum.huírtam Pozsynak, ehhez képest semmi válasz.
Kovi ha írtál Pozsynak akkor biztos szerepel a TODO listáján a dolog
Amugy 1szer már írtak errõl szal ha valaki bejelent valami hibát akkor azt a „megcsináljuk listára” felírják de választ hogy „ok megkaptuk a mailt” nem fognak küldeni
Ez van
Biztos én vagyok a tudatlan,de nem értem ennek mi értelme?
Semmi
De ha egy ilyen mellé
Beteszel egy ilyet

Akkor azé mingyá másként jön fel a nap reggel nem??
Csinálj egy linket a desktopra amiben ez szerepel..
xfterm -fn 9×15 -bg black -fg greenVagy ha ez jobban teccik
xfterm -fn 9×15és ezeknek /bannerek, matricák, hátterek/ lehetne egy saját gyûjtõhely… 😉
Jó 5let…
Amit én konkrétan tudok az az, hogy oregon és árnyék már csinált saját wallpaperst amit publikáltak a http://www.kde-look.org/ oldalon..http://kesigomu.kyed.com/gus/phc2.jpg
Ezt kesigomu küldte
paca
Pontosan milynre gondolsz?
:: strogg ::Mid van??
Nekem sajna nincs semmilyen müvészi hajlamom … 😥
De ha ilyen dolgokat tudsz alkotni akkor valami nagyobb wallpaperst is össze tudnál dobni nem??
A téma mindegy lehet tök álltalános is…Télleg strogg ha már így belejöttél nincs kedved ilyen GPL-s wallpaperst csinálni??
-
SzerzőBejegyzés

