paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,681-1,690 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: adsl #1920891
    paca5
    Felhasználó

      ping -c5 http://www.linuxforum.hu
      PING http://www.linuxforum.hu (212.40.96.80): 56 data bytes
      64 bytes from 212.40.96.80: icmp_seq=0 ttl=58 time=26.213 ms
      64 bytes from 212.40.96.80: icmp_seq=1 ttl=58 time=27.525 ms
      64 bytes from 212.40.96.80: icmp_seq=2 ttl=58 time=28.175 ms
      64 bytes from 212.40.96.80: icmp_seq=3 ttl=58 time=26.124 ms
      64 bytes from 212.40.96.80: icmp_seq=4 ttl=58 time=27.793 ms

      Nálam ez van…

      Hozzászólás: adsl #1920889
      paca5
      Felhasználó

        A ping müxik??
        ping http://www.linuxforum.hu

        Hozzászólás: vortex 2 alsaval(uhu11b4) #1920883
        paca5
        Felhasználó

          írtam Pozsynak, ehhez képest semmi válasz.

          Kovi ha írtál Pozsynak akkor biztos szerepel a TODO listáján a dolog

          Amugy 1szer már írtak errõl szal ha valaki bejelent valami hibát akkor azt a „megcsináljuk listára” felírják de választ hogy „ok megkaptuk a mailt” nem fognak küldeni

          Ez van

          Hozzászólás: Linux matrica vs BSA #1920806
          paca5
          Felhasználó

            Biztos én vagyok a tudatlan,de nem értem ennek mi értelme?

            Semmi
            De ha egy ilyen mellé

            ms.jpg

            Beteszel egy ilyet

            matrica2.png

            Akkor azé mingyá másként jön fel a nap reggel nem??

            Hozzászólás: betûtípus #1920549
            paca5
            Felhasználó

              Csinálj egy linket a desktopra amiben ez szerepel..
              xfterm -fn 9×15 -bg black -fg green

              Vagy ha ez jobban teccik
              xfterm -fn 9×15

              Hozzászólás: Linux matrica vs BSA #1920801
              paca5
              Felhasználó

                és ezeknek /bannerek, matricák, hátterek/ lehetne egy saját gyûjtõhely… 😉

                Jó 5let…
                Amit én konkrétan tudok az az, hogy oregon és árnyék már csinált saját wallpaperst amit publikáltak a http://www.kde-look.org/ oldalon..

                Hozzászólás: Linux matrica vs BSA #1920798
                paca5
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Linux matrica vs BSA #1920797
                  paca5
                  Felhasználó

                    paca
                    Pontosan milynre gondolsz?
                    :: strogg ::

                    Mid van??
                    Nekem sajna nincs semmilyen müvészi hajlamom … 😥
                    De ha ilyen dolgokat tudsz alkotni akkor valami nagyobb wallpaperst is össze tudnál dobni nem??
                    A téma mindegy lehet tök álltalános is…

                    Hozzászólás: Linux matrica vs BSA #1920794
                    paca5
                    Felhasználó

                      Télleg strogg ha már így belejöttél nincs kedved ilyen GPL-s wallpaperst csinálni??

                      Hozzászólás: Linux matrica vs BSA #1920784
                      paca5
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,681-1,690 / 2,354