Figyu debian csomagokat nem szabad az Uhu-hoz feltenni, sok oka van egy a lényeg NEM SZABAD
Milyen progihoz kellene neked ez a csomag ??
apt-l nézted mert lehet van ebbõl a libdb1 -bõl csomi..
így:
apt-get install libd -] majd itt nyomj egy „tab”-t és erre kiírja az összes elérhetõ libd nevü csomagot…