Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azért ez a winmátrix egy dolgot elárul: kezdenek félni a redmondi fiúk ❗ 😈
Tudod ez a winmatrix dolog olyan, hogy ezt egy DEMOKRATIKUS országban be sem lehetett volna mutatni ugyanis ez már konkurencia alázás illetve lejáratás kategoria…
Szal simán perelhetõ magatartás.Azért ezt még böngészd végig..
http://www.google.co.hu/search?q=debian+ma…=cr%3DcountryHU
Plussz keress rá itt a linuxforum fórum részben is …Az elsõ olyan progit amit ma már vírusnak nevezünk szal azt a progit elõször a Linux õsén UNIXON futtaták. De ez az eset már vagy 20-30 éve történt.
http://hirek.prim.hu/cikk/36167/?sr=agmtiPlussz még vedd hozzá az otthon csak Linuxot nyomató de sajna munkahelyen meg csak win-t használo emberkéket ( akik mellesleg meloidõben neteznek 😯 😯 😯 😀 😀 😀 )
Szal az ilyen statisztikákkal finoman kell bánni!!!
Az tény az operációs rendszerek részaránya 90% win 10% meg a többi.
Szal ha én írok vírust akkor arra a platformra írom amelyik részaránya nagyobb…
DE ettõl még él a mondás több szem többet lát…
A windozt max 10 000 ember fejleszti Redmondban míg a Linuxot meg minimum is több 100 000-n
Arrol meg nem is beszélve hogy a windozt fejlesztõk csak egy területen dolgozhatnak. Tehát aki pld az office-t csinálja az nem szol bele pld a oprendszer tervezésébe
De Linux alatt pld A’rpiék az mplayer mellett pld az mc-t is hackelik rendesenmplayer -vo xv -ao alsa9 /home/film.avi
Ezt probáld ki
root:/home/laci# alsactl
2 dolog
1 a virusok a microsoft programjainak hibáit használják ki pld explorer medai player outlook …..és ugye ezek nincsenek Linuxra..
Az ugyanilyen Linux progikat -mivel itt a forráskod nyitott- bárki aki ért hozzá átnézheti szal a hibák mennyisége itt kevesebb
2 jogok mivel itt neked userként(felhasználoként) csak a saját könyvtáraidra vannak jogaid ha egy linuxra megírt vírus mégis bejönne az „maximim” a te dolgaidban okozna galibát de mivel máshoz (nem tudja a többi user vagy akár a root jelszavát) nincs joga ezért ott nem is tud kárt okozni -
SzerzőBejegyzés