paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,711-1,720 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hangerõbeállítások #1920182
    paca5
    Felhasználó

      paca alsamixer-t akartal irni, ugye? 🙂

      Nem alsacl-t

      Sok emberkénél ha beállítja a mixer-l a hangerõt majd újraindítja a gépét akkor a beállított hangerõk elvesznek.
      Erre jó az alsactl mert az fixál..

      Hozzászólás: Linux és a GC++ #1920108
      paca5
      Felhasználó

        OK
        😉 😉 😉 😉

        Mikor belépsz egy magyar hub-ra akkor tedd a gépeket sebesség alapján sorrendbe (klikk rá a speed) menücskére ott fellül) majd a t3 t1 ….stb sorrend alapján kezd õket megböngészni
        ezektõl álltalában full sávszélességen jön a cucc

        Hozzászólás: Hangerõbeállítások #1920180
        paca5
        Felhasználó
          Hozzászólás: A miniszter úr azt izente… #1920068
          paca5
          Felhasználó

            Hé srácok egy dolgot mindig mindenki elfelejt
            Ez a dolog pedig nem más mint az állami (zsigeri) utálat az M$, és az USA iránt..

            Ezt a hír olvassátok el és sztem másként fogjátok gondolni az egész M$ kontra világ dolgot..
            http://www.linuxace.linuxuser.hu/e107/news…s.php?extend.72

            Hozzászólás: Linux és a GC++ #1920106
            paca5
            Felhasználó

              Nem, semmi köze az Uhu-nak vagy ha win alatt lennél a win-k ehhez, kivéve a tûzfal ami bezavarhat!!!!
              A beállítások pontos megadása fontos nagyon fontos…
              http://dc.ketelhot.de/screenshot.php
              Ezt nézd végig …
              Minden részt alaposan nézz át és állítsd be ..
              Müxenie kell, nekem passzív modban müxik…
              Most is ott vagyok szal müxik….

              Ha mégse müxene akkor keress meg privátban..

              Hozzászólás: Linux és a GC++ #1920104
              paca5
              Felhasználó

                30 giga merevlemez és beledobtam egy filmet is… :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

                Abban a 30 Gigában mi van ???? Mert ha pld telepített programok akkor azt nemfogadja el
                legyen minimum 5 Giga film,(és vagy ) zene

                Hozzászólás: Linux és a GC++ #1920101
                paca5
                Felhasználó

                  A felajánlott mennyiséged elégséges??
                  Mennyit ajánlottál fel??

                  Hozzászólás: Linux és a GC++ #1920099
                  paca5
                  Felhasználó

                    2 dolog lehet:
                    -tûzfal ??
                    – beállításokra figyelj!!!!

                    A nicket így kell megadni…
                    [HUN]neved
                    Ha ezt nem így írod be akkor nem engednek be a magyar hubok…

                    Hozzászólás: Linux és a GC++ #1920091
                    paca5
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: Fedora 1.0 vs K3b mp3 #1920044
                      paca5
                      Felhasználó

                        Ugye a fedora az amerikai és ott az mp3 már jogvédett és pont ezért pld az xmms nem játssza le az mp3-t
                        Lehet bár nemtudom biztosan de nemlehet hogy a k3b-nek is ilyen gondja lehet??

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,711-1,720 / 2,354