Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ez a cube ez télleg jó…
A dolog felejtõs!!!!!!!
Ezt kylixben írták szal ennek a telepítése nem 1szerü feladat…
Nekem sincs lövésem sem hozzá…Letöltöd ezt:
http://prdownloads.sourceforge.net/tuxcmd/…ar.bz2?download
majd kicsomizod használd erre az mc-t belemész majd másold átt egy könyvtárba pld tuxcmnd nevübemajd belemész a kitömörítettbe (mc-vel) és elolvasofd benne az INSTALL nevü fájlt abban le van írva minden de az esetek 99%-nál a következõ lépés a configure én ugy szoktam rámegyek az mc-vel majd klikk rá és már fut is a configure majd ha az végzett akkor ird be az mc alsó sorába make majd ha ezzel is végzett akkor make install
2 fontos dolog a configure-t és a make-t tudod futtatni felhasználóként is de a make install már csak rootként fut!!!!!!!!!!!
szerintem az a legjobb ha mind a 3 lépést rootként csinálod ezt pedig ugy kell hogy terminalba beírod su majd kéri a passwordot és már mehet is a moka…Ez azért van így mert képzeld ha az összes user képes lenne progit telepíteni meg törölni….
Sztem probáld ki a sylpheed email progit…
http://sylpheed.good-day.net/Azonban igazából „nagy” játékot elindítanom még nem sikerült. Utódaimat viszont a régi játékok nem kötik le.
Sztem probáld ki ezeket a progikat
http://www.linuxforum.hu/csaba/americasarm…my_1-1_i386.uhu
http://www.linuxforum.hu/csaba/enemy-terri…2.54-1_i386.uhu(Vigyázat ezek 200-300 Megás fájlok!!!!!!)
Ezekhez nem kell sem wine sem winex szal nativos linuxra írt játékok és mellesleg állat jók…Amugy ha végignézed Csaba progijait fogsz még ott találni 1-2-t érdekes dolgot..
http://www.linuxforum.hu/csaba/Ezt olvasgasd ebben benne van minden
http://www.linuxforum.hu/csaba/PackagesDe ha neked már megvan a uhu akkor minek kell a suse???
A suse sajna (remélem nem lesz standard) nem szabványos könyvtárszerkezetet használ ezért is a nagy szívás pld az mplayer fordításánál…
Hidd el az Uhu-val egyszerübb lesz az életed!!!Nos én jobban javallom a 5.1-t
😀 😀http://easyconnect.linuxuser.hu/
Magyar fejlesztés!!!!!!!!!
de a kép az csíkos (egy csík, egy fekete csík.) 😀
Probáld ki így:
mplayer -vo xv /film.avi -
SzerzőBejegyzés