Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
arra tudsz esetleg mondani valamit, hogy azt a töménytelen codecet, amit letöltöttem (nem olyan sok…) hogy kell bepakolni? erre még nem jöttem rá…
Mármint ezeket??
ftp://ftp.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/c…decs/index.htmlEzeket be kell másolni az /usr/lib/win32 könyvtárba (elötte létre kell hozni a könyvtárat)
Majd utána ujra configure -] make -] make installFigyu ezek az üzenetek nálam BSD alatt is és Uhu alatt is jelentkeznek szal ettõl még simán le kell annak játszani mindent…
man gcc
Ha a redhat ok-s akkor miért nem maradtsz meg annál???
Ez meg az enyimé….http://www.linuxace.linuxuser.hu/e107/e107…oppermine_menu/
😀 😀 😀Miért akarsz Uhura rpm progikat feltenni???
Feltennél a winxp-re win3.1-s progikat???Nem ugyeMilyen progit akarsz instalálni???
Megvan forráskodban???
Ezeket az oldalakat nézted hátha itt is megvanftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/1.0/packages/
http://www.linuxforum.hu/csaba/
http://uhu.linuxonline.hu/contrib/krix/packages/1.0/
http://ubk.uhulinux.hu/
http://uhu.linuxuser.hu/Gyerekek ezt a dolgot úgy felejtsétek el mint a huzat!!!!!!!!!!
Nézzétek végig a státuszjelentést!!!!! Láttok ott olyat hogy stabil lenne minden funkció??? Mert én nem..
http://linux-ntfs.sourceforge.net/status.htmlJobban jártok egy fat32-re particionált mobilrack-l vagy akár egy maratoni cd kiírogatással mert az legalább nemvágja haza az ntfs particiotokat…
Ui: Persze titudjátok..
Milyen Linuxot használsz??
Ez a mérvadó nem más…
ftp://ftp.freebsd.org/pub/FreeBSD/ISO-IMAGES-i386/5.1/xkill
majd megváltozik az egér kinézete és amire ráklikkelsz az bezárodik… -
SzerzőBejegyzés