paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,741-1,750 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: FreeBSD? #1919723
    paca5
    Felhasználó

      hallottam, hogy nem egy linux:)

      Viszont teszteszabható és akkor már olyan mint egy linux…

      allitolag ezerrel porog alatta a kde…

      Gyorsabb mint linux alatt

      a gyors net kilove:(
      azert anelkul meg nem doglik meg?
      a progikat forrasbol kell telepiteni?

      Persze lehet használni de a telpítõ 1cd-s és azon biz nemfér el az a 9200 progi ami van BSD-hez…

      Progik telpítésérõl info itt http://www.freebsd.org/doc/en_US.ISO8859-1…ages-using.html
      Meg itt: http://www.freebsd.org/doc/en_US.ISO8859-1…orts-using.html
      A második az izgibb 😀 😀 😀 😀 😀

      Hozzászólás: Furcsa ledermedés #1919632
      paca5
      Felhasználó
        Hozzászólás: FreeBSD? #1919720
        paca5
        Felhasználó

          Azért arra készülj fel ez nem Linux itt nincs csili-vili beállító bigyulák meg grafikus telpítõ….
          Viszont pld a progi telpítés sztem ha van jó gyors neted akkor állatira könnyû de télleg
          http://www.freebsd.org/doc/en_US.ISO8859-1…book/index.html
          Ez kötelezõ olvasmány…
          Plussz info http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=…ghlight=freebsd

          Hozzászólás: Hogy telepítsek #1915836
          paca5
          Felhasználó

            A gcc-t meg amiket majd még hiányolni fog az mplayer azokat a progikat ha Suse-d van akkor a yast-l tedd fel és ne forrásból
            Viszont ha sejtésem nemcsal akkor a suseba van több gcc is szal aki használ suse-t az majd megmondja melyik susehoz melyik gcc kell alapból..
            De te meg lécci ird le milyen disztrid van és mi a disztri száma!!!

            Hozzászólás: Furcsa ledermedés #1919630
            paca5
            Felhasználó

              Hé skacok a memtestnek minimum 1/2 de az mégjobb ha 1 napig fut.!!!!

              Hozzászólás: FreeBSD? #1919718
              paca5
              Felhasználó

                Nekem is az 5.1 van a gépem és sztem állat jó..
                Csak egy pld progi fordítás forráskodból mellette mplayer filmnézés és semmi szaggatás vagy ilyesmi…
                😀 😀 😀 😀 😀

                Hozzászólás: FreeBSD? #1919714
                paca5
                Felhasználó

                  Mondjuk ez már elég régi oldal…
                  Ha nem ok akkor szerintem írj a lev.listára ott biztos fog neked valaki segíteni..
                  http://www.hu.freebsd.org/hu/maillists.html

                  Hozzászólás: FreeBSD? #1919712
                  paca5
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Mit-mire??? #1919542
                    paca5
                    Felhasználó

                      icq: gaim,centericq
                      szövegszerkesztõ: nedit,gedit
                      böngészõ: Firebird
                      ftp: mc

                      Hozzászólás: mandrake 9.0 mplayer #1919494
                      paca5
                      Felhasználó

                        utana codecek es skinek megfelelo helyre rakasa.

                        Nem nem ez így félreérthetõ!!!!!!!!!!
                        Az mplayer ha forrásból van telepítve akkor a mai használatos filmek 95%-t mindenféle külön telepített codec nélkül lejátssza
                        Azok a codecek amiket killall ír azok „csak” a speci wines illetve realmedia codecek de ezek részaránya sztem kissebb mint 5%

                        Szal ha fordítsz mplayert forrásból akkor avi mov dvd mp3 ogg filmek és audio zenék simán müxeni fognak..

                        A Suse meg pld a Debian ezeket a codeceket is kiszedte az mplayerbõl szal ezért nemlehet egy suse-s mplayer-l lejátszani szinte semmit sem…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,741-1,750 / 2,354