Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Opera magyarítás helye: http://gaia.szie.hu/~tudor/opera/
Termianl -] urpmi mplayer
A dclib mellé tedd fel a dcgui-t is!!!!!
A suse könyvtárszerkezete télleg nem a standard irány szerint készült. Ez van
Nade mint bármelyik forrásból fordított progi esetén megadható az hogy mit merre keressen (pld merre vannak a (dev) fejlesztõi progik),vagy, hogy mit hova pakoljon.
Sztem nézzetek körül a suse lev.listájának archivumában..
Az Uhu-s topicba írtad szal gondol uhud van
dc)
terminal -] su -]password -] apt-get install dclib
majd utána apt-get install dcguiProgi indítás: terminal-] dcgui
Progi beállítás a http://dc.ketelhot.de címen találhatómnt)
Az mnt könyvtár kilistázása azért ilyen lassu sztem mert neked nincs floppyd (ugye???) ha nincs akkor törölni kell egy bejegyzést az /etc/modules/AUTOLOAD fájlból (természetesen rootként)
pld:terminal-]su-]password -] nedit /etc/modules/AUTOLOAD
és ott a floppy bejegyzést törölni kell…Ez most szimplán hang vagy valamilyen filmnek a hangja???
Sima hang (film nélkül) ezt kéne átkonvertálni valami más formátumba…
Szasztok
Rezsõ barátom kérdezett ma egy olyat….gondoltam hátha ti tudtok segíteni:
„”Hogyan lehet asf-bõl valami normális formátumba konvertálni hangot. Azt tudom, hogy vagy az mplayer-rel, vagy a mencoder-rel lehet audio dump-ot csinálni, de hogyan? jó a wav is, azt már át tudom myomni mp3-ba, vagy ogg-ba.””5let????
Akkor sajna tippem nincs…
Egy dolgot szerintem még tegyél meg hátha…Mekkora volt az iso mérete?? Hány MB??
Mekkora sebeséget adtál meg??
Hány MB-s cd-re akartad felírni??[email protected]
Ha ide megírod a gondod bajod akkor valszinü segítséget is fogsz kapni
Meg esetleg segítesz másokon is.. -
SzerzőBejegyzés