paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,751-1,760 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: opra uhu alatt #1919470
    paca5
    Felhasználó

      Opera magyarítás helye: http://gaia.szie.hu/~tudor/opera/

      Hozzászólás: mandrake 9.0 mplayer #1919476
      paca5
      Felhasználó

        Termianl -] urpmi mplayer

        Hozzászólás: DC++ telepítése reszletesen #1919446
        paca5
        Felhasználó

          A dclib mellé tedd fel a dcgui-t is!!!!!

          Hozzászólás: MPlayer Codec #1918552
          paca5
          Felhasználó

            A suse könyvtárszerkezete télleg nem a standard irány szerint készült. Ez van

            Nade mint bármelyik forrásból fordított progi esetén megadható az hogy mit merre keressen (pld merre vannak a (dev) fejlesztõi progik),vagy, hogy mit hova pakoljon.

            Sztem nézzetek körül a suse lev.listájának archivumában..

            Hozzászólás: DC++ telepítése reszletesen #1919442
            paca5
            Felhasználó

              Az Uhu-s topicba írtad szal gondol uhud van
              dc)
              terminal -] su -]password -] apt-get install dclib
              majd utána apt-get install dcgui

              Progi indítás: terminal-] dcgui
              Progi beállítás a http://dc.ketelhot.de címen található

              mnt)
              Az mnt könyvtár kilistázása azért ilyen lassu sztem mert neked nincs floppyd (ugye???) ha nincs akkor törölni kell egy bejegyzést az /etc/modules/AUTOLOAD fájlból (természetesen rootként)
              pld:terminal-]su-]password -] nedit /etc/modules/AUTOLOAD
              és ott a floppy bejegyzést törölni kell…

              Hozzászólás: Rippelés uhu alatt #1919301
              paca5
              Felhasználó

                Ez most szimplán hang vagy valamilyen filmnek a hangja???

                Sima hang (film nélkül) ezt kéne átkonvertálni valami más formátumba…

                Hozzászólás: Rippelés uhu alatt #1919299
                paca5
                Felhasználó

                  Szasztok
                  Rezsõ barátom kérdezett ma egy olyat….gondoltam hátha ti tudtok segíteni:
                  „”Hogyan lehet asf-bõl valami normális formátumba konvertálni hangot. Azt tudom, hogy vagy az mplayer-rel, vagy a mencoder-rel lehet audio dump-ot csinálni, de hogyan? jó a wav is, azt már át tudom myomni mp3-ba, vagy ogg-ba.””

                  5let????

                  Hozzászólás: CD írás #1917562
                  paca5
                  Felhasználó

                    Akkor sajna tippem nincs…
                    Egy dolgot szerintem még tegyél meg hátha…

                    Hozzászólás: CD írás #1917560
                    paca5
                    Felhasználó

                      Mekkora volt az iso mérete?? Hány MB??
                      Mekkora sebeséget adtál meg??
                      Hány MB-s cd-re akartad felírni??

                      paca5
                      Felhasználó

                        [email protected]
                        Ha ide megírod a gondod bajod akkor valszinü segítséget is fogsz kapni
                        Meg esetleg segítesz másokon is..

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,751-1,760 / 2,354