Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A kétséged a Suseval kapcsolatban jogos a Suse jövõje már nem a Susesokon múlik…Majd kiderül..
De pld a Redhat nekem sokat nött a szememben amikor fogta és a desktop Linux verziót átadta egy a debianhoz hasonló szervezetnek.
Ameddig olyan disztrik mint a debian, gentoo, slackware,uhu léteznek addig sztem lesz ingyenes linux desktop verzionk is
Hapedig már ezek sem lesznek akkor ott FreeBSD 😉
Nekem a gtksee jön be..
http://gtksee.berlios.de/
http://gtksee.berlios.de/screenshot.phptulzasnak tartom a „my computer” meg „my documents” ikonokat a desktopon 🙂
Tudod pont errõl ment a vita az uhu lev.listán. Kell-e ilyen ikon a desktopra és hát érdekes volt látni kinek mi a véleménye a dologról..
Azt nézd meg mi a cél! Cél a minnél több user átcsábítása és ebbe a rétegbe a géphez és a szoftverhez is totál nemértõ Mancinénik is beletartoznak akik ismernek egy belépõ kodot a rendszerbe meg ismerik az office használatát és kész…
Temeg aki ismered a Linuxot ugy alakítod át ahogy neked teccikNem azért kell követni ezt a vonalat mert nincs más hanem azért mert m$áshol ezt használják. Elcsábítani tömegeket meg sztem így is lehet..
A Linux elért egy olyan kritikus tömeget amikor már olyan emberek is elkezdik használni akiknek lövésük sincs annak müködésérõl egyszerüen csak használják és semmi más..
http://www.quiss.org/swftools/
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉Ami a legállatabb lehet avi-ból swf-t csinálni…
😀 😀 😀 😀 😀 😀pl. egy video fajlt tudok is futtatni onnan, vagy at kell masolnom linux part.-ra?
Nem kell átvinned sehova sem csak fogod az mplayert majd elnavigálsz oda vele és elindítod onnét müxeni fog…
😉 😉Win alatt milyen fájlrendszered van??
fat32 vagy ntfs??milyen win-t használsz??Hát nemtudom de sztem a kernelforgatással sokat nem max egy picit fogtok nyerni. Ennyi erõvel a glibc-t vagy az Xfree-t is lefordíthatnátok forrásból…
Ha van netelérésed akkor ezt irb be terminalba rootként
apt-get install tetexValaki abban leli örömét, hogy napokat tolt el míg frissen feltelepitett oprendszerét a sajat kepere szabja? Nincs neki jobb dolga?
Most én kérdezem
dd if=/dev/cdrom of=cd.iso
cdrecord -eject dev=0,0,0 speed=8 cd.isoAzt mindenki mehet amerre akar….
😉 😉 😉 😉 😉 -
SzerzőBejegyzés