paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,821-1,830 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: lindows – a linux megcsufolasa #1918493
    paca5
    Felhasználó

      A kétséged a Suseval kapcsolatban jogos a Suse jövõje már nem a Susesokon múlik…Majd kiderül..

      De pld a Redhat nekem sokat nött a szememben amikor fogta és a desktop Linux verziót átadta egy a debianhoz hasonló szervezetnek.

      Ameddig olyan disztrik mint a debian, gentoo, slackware,uhu léteznek addig sztem lesz ingyenes linux desktop verzionk is

      Hapedig már ezek sem lesznek akkor ott FreeBSD 😉

      Hozzászólás: Szegmentációs Hiba #1918337
      paca5
      Felhasználó
        Hozzászólás: lindows – a linux megcsufolasa #1918490
        paca5
        Felhasználó

          tulzasnak tartom a „my computer” meg „my documents” ikonokat a desktopon 🙂

          Tudod pont errõl ment a vita az uhu lev.listán. Kell-e ilyen ikon a desktopra és hát érdekes volt látni kinek mi a véleménye a dologról..

          Azt nézd meg mi a cél! Cél a minnél több user átcsábítása és ebbe a rétegbe a géphez és a szoftverhez is totál nemértõ Mancinénik is beletartoznak akik ismernek egy belépõ kodot a rendszerbe meg ismerik az office használatát és kész…
          Temeg aki ismered a Linuxot ugy alakítod át ahogy neked teccik

          Nem azért kell követni ezt a vonalat mert nincs más hanem azért mert m$áshol ezt használják. Elcsábítani tömegeket meg sztem így is lehet..

          A Linux elért egy olyan kritikus tömeget amikor már olyan emberek is elkezdik használni akiknek lövésük sincs annak müködésérõl egyszerüen csak használják és semmi más..

          Hozzászólás: flash animacio keszito progi uhu ala #1918260
          paca5
          Felhasználó

            http://www.quiss.org/swftools/
            😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

            Ami a legállatabb lehet avi-ból swf-t csinálni…
            😀 😀 😀 😀 😀 😀

            Hozzászólás: uhu-linux vs. winfos #1918359
            paca5
            Felhasználó

              pl. egy video fajlt tudok is futtatni onnan, vagy at kell masolnom linux part.-ra?

              Nem kell átvinned sehova sem csak fogod az mplayert majd elnavigálsz oda vele és elindítod onnét müxeni fog…
              😉 😉

              Hozzászólás: uhu-linux vs. winfos #1918354
              paca5
              Felhasználó

                Win alatt milyen fájlrendszered van??
                fat32 vagy ntfs??milyen win-t használsz??

                Hozzászólás: Kernel Forditás #1918006
                paca5
                Felhasználó

                  Hát nemtudom de sztem a kernelforgatással sokat nem max egy picit fogtok nyerni. Ennyi erõvel a glibc-t vagy az Xfree-t is lefordíthatnátok forrásból…

                  Hozzászólás: Latex az uhun #1918340
                  paca5
                  Felhasználó

                    Ha van netelérésed akkor ezt irb be terminalba rootként
                    apt-get install tetex

                    Hozzászólás: Windows-Linux #1904202
                    paca5
                    Felhasználó

                      Valaki abban leli örömét, hogy napokat tolt el míg frissen feltelepitett oprendszerét a sajat kepere szabja? Nincs neki jobb dolga?

                      Most én kérdezem

                      Hozzászólás: F #1917891
                      paca5
                      Felhasználó

                        dd if=/dev/cdrom of=cd.iso
                        cdrecord -eject dev=0,0,0 speed=8 cd.iso

                        Azt mindenki mehet amerre akar….
                        😉 😉 😉 😉 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,821-1,830 / 2,354