Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Lafisoft
http://www.lafisoft.hu/mármint úgy érted, a /dev/loop0-t linkeljem a /dev/dvd-re?
[align=right][snapback]85980[/snapback][/align]NEM
Ahova tetted magát a filmet (akár iso, akár sima vob-ként) arra a könyvtárra linkeld át a /dev/dvd-tAhova tetted magát a filmet (akár iso, akár sima vob-ként) arra a könyvtárra linkeld át a /dev/dvd-t majd utána
mplayer -vo xv -aop list=volnorm -cache 1024 -ao alsa dvd://1
2.6.8-s kernel van origi Slackis is…
ftp://ftp.scarlet.be/pub/slackware/slackw…7/README.initrdamugy adsl-hez ez kell
CONFIG_PPP=y
# CONFIG_PPP_MULTILINK is not set
CONFIG_PPP_FILTER=y
CONFIG_PPP_ASYNC=y
CONFIG_PPP_SYNC_TTY=y
CONFIG_PPP_DEFLATE=y
CONFIG_PPP_BSDCOMP=yErrõl volt szó????
http://files.ea.com/downloads/eagames/offi…genE304B_lo.movMert nekem a magam fordította mplayer-em viszi simán…


2. nincs se a gepen, se apt-get listan mplayer-win32 csomi. szoval vmi mas a neve.
[align=right][snapback]85407[/snapback][/align]erre találták ki a (tab) billentyü használatát ám !!!!
apt-get install mplayer majd utána lenyomod a „tab” billentyüt…Az mplayerhez a win32 csomit feltetted??
apt-get install mplayer-win32
(vagy vlmi hasonszörü a neve)Ez nemsegít??
http://linux.bytesex.org/v4l2/faq.html -
SzerzőBejegyzés

