Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az origi 2.6.7-s kernelt proszáltad???
ftp://ftp.scarlet.be/pub/slackware/slackw…es/linux-2.6.7/Leírás hozzá:
ftp://ftp.scarlet.be/pub/slackware/slackw…7/README.initrdTedd azt amit Pomm kollega javasolt
terminal > mc > és töröld a .mplayer nevü könyvtárat…Szerintem egy kezdonek default a Debian vagy Slackware, es jo sok olvasas:) Aztan lehet tovabblepni..
[align=right][snapback]88208[/snapback][/align]Slackirõl hova akarsz továbblépni??? 😉 😉 😉
Az amd64 tutira müx Suse alatt is…
http://www.x86-64.org/Hogy tudnám a legegyszerübben megcsinálni azt, hogy egy eredeti mp3-at megfordítva játszak le. Sõt még ennél is komolyabb program kéne, mivel ezt a kimenetet (fordított mp3at), még egy új mp3ba is szeretném elmenteni.
[align=right][snapback]87525[/snapback][/align]Az alsaplayer asszem tud visszafele is lejátszani …
http://www.alsaplayer.org/Mplayer esetén akkor lesz igazi élményben részed ha mgadnak lefordítod a progit forráskodból (10000x volt már itt a fórumon, keress rá)
hali!
tud vki abban segiteni, hogy hogyan kell wmv filet lejatszani rendesen mplayerben? ma ugy ertem, hogy hanggal egyutt, merthogy az egyenlore nemmegy!
[align=right][snapback]87224[/snapback][/align]Gondolom te kde-t használsz ..Sajna kde alatt az artsd hangdemon soxor beragad … Ilyenkor nincs hangja az mplayernek
2 dolgot tehetsz
1 kcontrolcenter > Sound System résznél vedd ki a pipát
2 mplayernél a hang kimeneti résznél vátsd át esd-re vagy alsa-ra vagy oss-re -
SzerzőBejegyzés