Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
-
Milyen rendszert használsz?
[align=right][snapback]85070[/snapback][/align]
Slackware 10.0Mióta használod?
[align=right][snapback]85070[/snapback][/align]1/2 éve Slackizem (Linuxot meg kb 6-7 éve)
Mire használod?
[align=right][snapback]85070[/snapback][/align]Azon kívül, hogy mindenre 😉 😉 😉
Hogyan választottad ki?
[align=right][snapback]85070[/snapback][/align]Hallgattam a nagyokra 😉
Használsz-e grafikus környezetet (GUI)?
[align=right][snapback]85070[/snapback][/align]Xfce4
Milyen jellegû a hw? (asztali PC, laptop, server, etc..etc..etc)
[align=right][snapback]85070[/snapback][/align]Sima asztali gép (sajna már elavult de nekem megteszi) 1.1 Celeron 1/2 giga ram 120G wincsi, Nvidia Geforce 2 🙁
Ha már inkább multad van, mint jövõd: mik voltak azok a problémák amibe bele ütköztél?
Találkoztál-e, olyan problémával amit nem tudtál megoldani?
[/list:u]
[align=right][snapback]85070[/snapback][/align]Viccelsz Slacki alatt ??? NEM
A debian fapaddal meg szívjon az, akinek nincs családja, kutyája, barátnõje, kocsija, cimborái, csak ráérõ ideje. 🙂
[align=right][snapback]81574[/snapback][/align]Ez egy marhaság…
Bár nekem Slackim van (amit írtál azt egy Slackis is magára veheti) Azért a csili vili grifi-grafika alatt tökre uaz a dolog dolgozik a Yast is tökre uazt állítja be a cups-nál a Sambanál a netnél stb..stb.. max annyi a különbség hogy ezt a Suse egy szép grafikus felületen nyújtja a Debian vagy a Slacki meg tök uezt konzolban …10. Ha a lehetõség engedi maradjunk a Linuxos témánál …(ez most nem célzás akart lenni!!!)( vagy de)
ha a dvdrtools es dvd+rw-tools csomagokat raktad fel, akkor mert cdrecorddal akarsz dvdt maceralni?
[align=right][snapback]84930[/snapback][/align]Jééé téllleg…
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀Erre találták ki a „su” progit
Terminal > su > passwd és már abban és csaki abban a terminalban root vagy…Uhhh bocsi most nézem miket is írtam …
Bocsika :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:Na, feltöltöttem magam 🙂
Baloldalon megnézhetsz 🙂
[align=right][snapback]84607[/snapback][/align]Heh..
:bigups: :bigups:Nem vagy elfelejtve, ebben már biztosan benne lesz.
[align=right][snapback]84509[/snapback][/align]THNX :xmas:
A következõ Live már egyáltalán nem ezt a célt fogja szolgálni, ez már azt fogja megmutatni hogy milyen szép tud lenni egy rendes linux.
[align=right][snapback]84493[/snapback][/align]Abban már lesz superkaramba is meg gDesklets is??
http://gdesklets.gnomedesktop.org/
http://netdragon.sourceforge.net/ -
SzerzőBejegyzés