paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974336
    paca5
    Felhasználó
        Milyen rendszert használsz?

      [align=right][snapback]85070[/snapback][/align]
      Slackware 10.0

      Mióta használod?
      [align=right][snapback]85070[/snapback][/align]

      1/2 éve Slackizem (Linuxot meg kb 6-7 éve)

      Mire használod?
      [align=right][snapback]85070[/snapback][/align]

      Azon kívül, hogy mindenre 😉 😉 😉

      Hogyan választottad ki?
      [align=right][snapback]85070[/snapback][/align]

      Hallgattam a nagyokra 😉

      Használsz-e grafikus környezetet (GUI)?
      [align=right][snapback]85070[/snapback][/align]

      Xfce4

      Milyen jellegû a hw? (asztali PC, laptop, server, etc..etc..etc)
      [align=right][snapback]85070[/snapback][/align]

      Sima asztali gép (sajna már elavult de nekem megteszi) 1.1 Celeron 1/2 giga ram 120G wincsi, Nvidia Geforce 2 🙁

      Ha már inkább multad van, mint jövõd: mik voltak azok a problémák amibe bele ütköztél?
      Találkoztál-e, olyan problémával amit nem tudtál megoldani?
      [/list:u]
      [align=right][snapback]85070[/snapback][/align]

      Viccelsz Slacki alatt ??? NEM

      Hozzászólás: Miért szidják a susét ? #1958800
      paca5
      Felhasználó

        A debian fapaddal meg szívjon az, akinek nincs családja, kutyája, barátnõje, kocsija, cimborái, csak ráérõ ideje. 🙂
        [align=right][snapback]81574[/snapback][/align]

        Ez egy marhaság…
        Bár nekem Slackim van (amit írtál azt egy Slackis is magára veheti) Azért a csili vili grifi-grafika alatt tökre uaz a dolog dolgozik a Yast is tökre uazt állítja be a cups-nál a Sambanál a netnél stb..stb.. max annyi a különbség hogy ezt a Suse egy szép grafikus felületen nyújtja a Debian vagy a Slacki meg tök uezt konzolban …

        Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974231
        paca5
        Felhasználó

          10. Ha a lehetõség engedi maradjunk a Linuxos témánál …(ez most nem célzás akart lenni!!!)( vagy de)

          Hozzászólás: dvd iras #1974019
          paca5
          Felhasználó

            ha a dvdrtools es dvd+rw-tools csomagokat raktad fel, akkor mert cdrecorddal akarsz dvdt maceralni?
            [align=right][snapback]84930[/snapback][/align]

            Jééé téllleg…
            😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

            Hozzászólás: Használhatom a rootot biztonsággal? #1974215
            paca5
            Felhasználó

              Erre találták ki a „su” progit
              Terminal > su > passwd és már abban és csaki abban a terminalban root vagy…

              Hozzászólás: Thunderbird #1973732
              paca5
              Felhasználó

                Uhhh bocsi most nézem miket is írtam …
                Bocsika :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969474
                paca5
                Felhasználó

                  Na, feltöltöttem magam 🙂
                  Baloldalon megnézhetsz 🙂
                  [align=right][snapback]84607[/snapback][/align]

                  Heh..
                  :bigups: :bigups:

                  Hozzászólás: KDE menu -> XFCE menu #1973965
                  paca5
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969416
                    paca5
                    Felhasználó

                      Nem vagy elfelejtve, ebben már biztosan benne lesz.
                      [align=right][snapback]84509[/snapback][/align]

                      THNX :xmas:

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969405
                      paca5
                      Felhasználó

                        A következõ Live már egyáltalán nem ezt a célt fogja szolgálni, ez már azt fogja megmutatni hogy milyen szép tud lenni egy rendes linux.
                        [align=right][snapback]84493[/snapback][/align]

                        Abban már lesz superkaramba is meg gDesklets is??
                        http://gdesklets.gnomedesktop.org/
                        http://netdragon.sourceforge.net/

                      10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 2,354