Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha letöltöttem, majd installáltam, ezek után , hogy kell elindítani,
[align=right][snapback]84481[/snapback][/align]firefox vagy mozilla-firefox
Az Uhusok erre írtak egy külön progit szal olyat mint Uhuban sztem nem fogsz tudni csinálni (pont olyat)
Bár a topic indítójáról, illetve az érdeklõdõ hozzászólókról nem sokat tudok (ezért lehet, hogy tévedek), de valószínûleg nem sok olyan akad közöttük, aki fel tud grafikus felület nélül konfigurálni mondjuk egy soros egeret segítség nélkül. [align=right][snapback]84063[/snapback][/align]
Pont ezért kell a fórum és pont ezért kell egy topicot megtartani…
Be kell állítani korrekten a fontokat
Proportional és a Monospace értékeket kell jól beállítani
Illetve a minimum font méretet is..
Sztem cool a firefox <_<De fordítsd újra forrásból és kapcsold be a „fam”-t a configurénál….
Ugy nem …
De ezt szertkesztgetheted…
/etc/X11/xfce4/menu.xml.huvagy én nem ismerem a linuxait szinonímát a kígyóra és társaira. 🙂
[align=right][snapback]84122[/snapback][/align]😀 😀
Sztem is a Cache-ben van .. /home/.galeon/ könyvtárban nézz szét…
Jah és tényleg használd a wget-t
-
SzerzőBejegyzés