Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szasztok!
Az lenne a kérdésem használ-e valaki Slackinél current ágat???
Ma kiprobáltam a slapt-get nél átírtam a forrás helyét és ezt dobta ki…# slapt-get –upgrade
Reading Package Lists… Done
The following packages have been EXCLUDED:
lilo kernel-modules kernel-ide kernel-headers devs kernel-source
The following packages will be upgraded:
distcc cdrtools gimp perl fluxbox xine-ui zsh glibc-zoneinfo dnsmasq alsa-lib procps alsa-oss iptables getmail imapd koffice xsane gimp-print xine-lib alsa-driver aspell netscape syslinux libtool pango mysql inetd gtk+2 imagemagick glibc-i18n automake gdb minicom xfce bash taglib m4 alsa-utils ncftp nail dvd+rw-tools glib2 ccache kdebindings lftp openssh totem irssi pine samba gnumeric curl hdparm reiserfsprogs libpng koffice-i18n-hu gnupg aspell-en doxygen
59 upgraded, 0 newly installed, 0 to remove and 6 not upgraded.
Need to get 151798K of archives.
After unpacking 2370K of additional disk space will be used.
Do you want to continue? [y/N]Szal van már egy-két csomi ami frissült a current ágban a stable-hoz képest
🙂Sztem mentsd le a te összeállításodat, majd copyzd be az enyémet és utána add ki ezt a parancsot
slapt-get –update ; slapt-get –upgrade
Amugy ha az összes elött ott a # jel akkor azért nem OK
Ez az enyém…
Code:# See /usr/doc/slapt-get-0.9.8f/example.slapt-getrc
# for example source entries and configuration hints.
WORKINGDIR=/var/slapt-get
EXCLUDE=kernel-ide,kernel-source,kernel-headers,kernel-modules,lilo,.*-[0-9]dl$,devs
#SOURCE=ftp://ftp.slackware.com/pub/slackware/slackware-10.0/
#SOURCE=ftp://ftp.scarlet.be/pub/slackware/slackware-current/
SOURCE=ftp://ftp.scarlet.be/pub/slackware/slackware-10.0/
#SOURCE=http://www2.linuxpackages.net/packages/Slackware-10.0/
#SOURCE=ftp://ftp3.linuxpackages.net/pub/Slackware-10.0/
SOURCE=http://software.jaos.org/slackpacks/10.0/
#SOURCE=ftp://ftp.slackware.at/../slackware-10.0/copyzd be ennek a fájlnak a tartalmát..
/etc/slapt-get/slapt-getrcMindenkinek ajanlom,h. backupolja a .mplayer konyvtarat telepedes utan,mert Juhuu 1.1.1 alatt hajlamos neha nem indulni az Mplayer 🙁
[align=right][snapback]83974[/snapback][/align]Nemtom milyen ablakkezelõt használtok, de a kde alatt az artsd (hang demon ) nekem gyakorlatilag mindig beragad és ilyenkor foglalja az eszközt (hangkarit) és ilyenkor az mplayer nekem sem indul el
2 dolgot lehet tenni
1 terminalban ki kell löni az artsd (killall artsd)
2 másik ablakkezelõt használni…Van az Uhunak(1.1.1) 1pici bibije,amit nehez eszrevenni,de neked jol johet.Nekem ICEwm alatt jott ki,de megcsinalja akarmilyen felulettel.A kovetkezoket kell tenni:elinditod a juhuun a gonomeot es beallitod rajta a neked kello ikonokat es hatteret ezekutan bejelentkezel azon a feluleten amelyiken akarsz es elinditod a nautilust.Sajna a uhu minden grafikus felulet ala betolti a gnome desktopot es a „sima” window managerek alatt is elindul bar kicsit furan nez ki.Engem specko idegesitett ez mert butan nezett ki az Xfce ezert le is gyalultam a gnomeot.
[align=right][snapback]83978[/snapback][/align]Ez nem Uhu specifikus dolog
Indítsd el így és akkor ok-s lesz
nautilus –no-desktopEgyébként mi a különbség a TAO és DAO között?
[align=right][snapback]83804[/snapback][/align]Parancssorban még nem írogatok cd-t 🙂
[align=right][snapback]83545[/snapback][/align]Pedig nincs is annál gyorsabb és jobb,egyszerübb
Ja, és meg kell írnom 3 db. UHU-Live-ot, a tanítványaimnak. Kérték, miután meséltem róla 🙂
[align=right][snapback]83539[/snapback][/align]Mivel írod ki Neroval???
:rolleyes: 😀Micsinálsz? 🙂
-
SzerzőBejegyzés