Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Akkor visszaívom…
😉http://www.klett.hu/szszp/kepek040825/osszes/
Látható, hogy nincs se szárnyam, se glóriám, se varázspálcám 🙂
[align=right][snapback]83346[/snapback][/align]Gratulálok az elõadásodhoz hallottam jól sikerült.
Látható, hogy nincs se szárnyam, se glóriám, se varázspálcám 🙂
[align=right][snapback]83346[/snapback][/align]Se jó fotosod…. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Na igen.
Látom, van még aki tovább lát az orránál 😉
Andrea
[align=right][snapback]83130[/snapback][/align]Hát kb 24 órát kellett volna csak várni …
Mert tutira nyit valaki egy new topicot most, hogy hírként is megjelent…
http://linuxforum.hu/index.php?option=cont…task=view&id=70tudnál abban segiteni hol találok ijet?? esetleg letöltési linket is tudnál adni
egyet xp hez és egyet UHU linux1.0 -ramegköszönném !!
[align=right][snapback]83120[/snapback][/align]http://ubk.uhulinux.hu/1.1/ntomasz/skype_0….3-1.1_i386.uhu
http://www.skype.com/download.htmlMeg lett mondva a dev listán, hogy még nem publikus.
Egyébként a logokból úgyis látszik ki mit alkotott :))
[align=right][snapback]82970[/snapback][/align]Vissza lehet hozni valahogy a törölt topicot???
Vszleg ugyanolyan hardverhiba miatt, amiért a windózok sem voltak hajlandóak, és ami miatt a Debiant is csak többszöri nekifutásra sikerült felimádkoznom (fagyás telepítés közben, vszleg memóriahiba).
[align=right][snapback]82947[/snapback][/align]Cseréld ki a memoriádat mert lehet az uhu fut vele de ha tényleg az a hibás akkor ott elõfog fordulni menet közbeni fagyi is és akkor akár az adatvesztés is elõfordulhat…
http://apro.mogyoro.hu/mivel rengetegszer elmondtak, hogy uhu 1.2 ne legyen topicokban, ez gondolom ertheto.
[align=right][snapback]82946[/snapback][/align]NEM
Arra esetleg nemgondoltál, hogy abban a topicban volt tudás és információ is na meg segítség az esetleg kiváncsi probálkozoknak??? Jahh és arról már ne is beszéljünk, hogy a legjobb tesztelés az amikor a userek otthon elkezdik a saját gépükre telepíteni a rendszert és a különbözõ vasakon elõforduló hibákat itt abban a topicban leírhatták volna.(mert másokkal ellentétben van aki ide jár szívesen és nem a levlistára)
Nemtudom, hogy Andi vagy Kata volt aki ezt kérte, vagy bárki más..de nagy butaság volt az tutiSrácok mégis mit képzeltek?????
Volt egy uhu 1.2-s topic amit valaki törölt!!!! Mégis milyen alapon????
Mert valaki ezt kérte????Ennyire gyagyásak nemlehettek…..
X11 re tudom rakni a video-t. A xv re hibát ír.
[align=right][snapback]82934[/snapback][/align]Bocsika de ebbõl semmi info nem derül ki nekünk!!!!
Erre pontosan mit ír ki???
mplayer -vo xv film.avi -
SzerzőBejegyzés