Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ezen a fórumon hány hozzászólás után kapható grafomán rang?
[align=right][snapback]82727[/snapback][/align]Aszem 750 után…
Szal tessék még sokat irogatni…Az vagyok 🙂
De linuxosokat nem zabálok 😀
Andrea
[align=right][snapback]82669[/snapback][/align]:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
A corel linux alapja a debian volt majd ahogy már írták is a corelbe bevásárolt az M$ utána a corel átadta a linux részt a xandrosnak akik addig is segítettek nekik …
Ami a Corel Photopaint-t illeti hát müködni müködött de az egy wine-l futtatott photopaint volt nekem soxor volt vele segfault-om. Sztem gimp-nél jobb progi nincs is a LinuxraRemélem azokkal könnyeben boldogulok!
[align=right][snapback]82570[/snapback][/align]Slackware esetén én a következõket böngészgettem:
http://hup.hu/modules.php?name=Forums&file…866b109166676d5
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…95&hl=slackware
http://forum.index.hu/Article/showArticle?…690&la=38214297
http://slackware.com/config/
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.htmlHa ezeket végigböngészed és kiírod a neked fontos dolgokat és megcsinálod akkor egy atom stabil rendszer fogsz összehozni
A video driver részben van változás
http://freedesktop.org/~xorg/X11R6.8.0/doc/RELNOTES2.html#7Meg a fontok terén is van változás
http://freedesktop.org/~xorg/X11R6.8.0/doc/fonts.htmlpostnuke
phpnuke
e107
mambo
http://www.php-nuke.hu/
http://postnuke.labs.ro/
http://e107.hu/
http://www.mamboserver.hu/Csak fórumnak meg sztem phpbb
http://www.phpbb.com/Sztem a DHCP nem fut nálad…
(rootként) pkgtools majd a setup majd netconfigTegnap este müxött az oldal és akkor írták megdöglött az scsi wincsi ez a gond
-
SzerzőBejegyzés