paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: A linuxom mindig azt írja hogy Login: #1971373
    paca5
    Felhasználó
      Hozzászólás: a linux és a lányok #1968869
      paca5
      Felhasználó

        címet légyszíves…
        halman rushide?
        [align=right][snapback]82407[/snapback][/align]

        Salman Rushdie

        Hozzászólás: Kocsma topik #1947827
        paca5
        Felhasználó

          Hazipaleszba mazsola. Kb 1honapig legyen benne.
          Tesztelte mar valaki? En most proszalom 🙂  Allitolag igen fincsi lesz:]
          [align=right][snapback]82257[/snapback][/align]

          Ittam már ilyet…de nekem annyira nem jött be.

          Hozzászólás: Kocsma topik #1947811
          paca5
          Felhasználó

            tegnap páleszoztunk, nem volt rossz:)
            [align=right][snapback]82253[/snapback][/align]

            Házi???? HHHUUU nem rosszzzzzz

            Hozzászólás: Kocsma topik #1947809
            paca5
            Felhasználó

              1000 lieter
              [align=right][snapback]82250[/snapback][/align]

              Bakker egy Kazinczy veszett el bennem de nagyon :)) (vagy becsíptem) Sztem az uccsó

              Hozzászólás: Kocsma topik #1947807
              paca5
              Felhasználó

                Most kaptam fini házibort… 😛
                [align=right][snapback]82248[/snapback][/align]

                Az öregemnek még vagy 1000 lieter van tavajról :)) asszem besegítek neki 😀 😀 😀 :rolleyes: :rolleyes:

                Hozzászólás: Mozilla update? #1971313
                paca5
                Felhasználó

                  Ez a gond már foglalkoztatja a fejlesztõket is és ezért lesz egy online frissitési lehetõség a next kiadásokban (bár konkrét megjelenést nemtudok)

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1968826
                  paca5
                  Felhasználó

                    Szegény jámbor Paca, bújj elõ, nincs harag. 🙂
                    [align=right][snapback]82227[/snapback][/align]

                    Skacok volt jobb dolgom is (természetesen inni voltam a kedvenc kiskocsmámban) :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sleepy: :sleepy:

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1968806
                    paca5
                    Felhasználó

                      Ehhez a témához 2 dolgot tennék hozzá
                      1)
                      Ez egy tisztán szakmai fórum ahova fõleg 99,7%-ban fiúk járnak és ha néha-néha megjelenik egy lány akkor az sztem öröm mindenkinek mert – az köztudott a lányok másként látnak sok dolgot (és ez így helyes) – sztem tök jó, az unott srácok után mással így kvázi beszélgetni (irogatni stb..stb..)

                      2)
                      A témába burkoltan a szexet én vittem bele… ezért bocsi (elsõsorban a hölgyektõl)

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1968800
                      paca5
                      Felhasználó

                        Kicsit csalódtam ebben a fórumban is, dehát nem ez az elsõ eset…
                        [align=right][snapback]82184[/snapback][/align]

                        De most miért??? Sztem ettõl jó az egész! Vicces, poénos, fiatalos (néha 2 értelmû :rolleyes: ) stb..stb..

                      10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 2,354