Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
címet légyszíves…
halman rushide?
[align=right][snapback]82407[/snapback][/align]Salman Rushdie
Hazipaleszba mazsola. Kb 1honapig legyen benne.
Tesztelte mar valaki? En most proszalom 🙂 Allitolag igen fincsi lesz:]
[align=right][snapback]82257[/snapback][/align]Ittam már ilyet…de nekem annyira nem jött be.
tegnap páleszoztunk, nem volt rossz:)
[align=right][snapback]82253[/snapback][/align]Házi???? HHHUUU nem rosszzzzzz
1000 lieter
[align=right][snapback]82250[/snapback][/align]Bakker egy Kazinczy veszett el bennem de nagyon :)) (vagy becsíptem) Sztem az uccsó
Most kaptam fini házibort… 😛
[align=right][snapback]82248[/snapback][/align]Az öregemnek még vagy 1000 lieter van tavajról :)) asszem besegítek neki 😀 😀 😀 :rolleyes: :rolleyes:
Ez a gond már foglalkoztatja a fejlesztõket is és ezért lesz egy online frissitési lehetõség a next kiadásokban (bár konkrét megjelenést nemtudok)
Szegény jámbor Paca, bújj elõ, nincs harag. 🙂
[align=right][snapback]82227[/snapback][/align]Skacok volt jobb dolgom is (természetesen inni voltam a kedvenc kiskocsmámban) :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sleepy: :sleepy:
Ehhez a témához 2 dolgot tennék hozzá
1)
Ez egy tisztán szakmai fórum ahova fõleg 99,7%-ban fiúk járnak és ha néha-néha megjelenik egy lány akkor az sztem öröm mindenkinek mert – az köztudott a lányok másként látnak sok dolgot (és ez így helyes) – sztem tök jó, az unott srácok után mással így kvázi beszélgetni (irogatni stb..stb..)2)
A témába burkoltan a szexet én vittem bele… ezért bocsi (elsõsorban a hölgyektõl)Kicsit csalódtam ebben a fórumban is, dehát nem ez az elsõ eset…
[align=right][snapback]82184[/snapback][/align]De most miért??? Sztem ettõl jó az egész! Vicces, poénos, fiatalos (néha 2 értelmû :rolleyes: ) stb..stb..
-
SzerzőBejegyzés