paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1968789
    paca5
    Felhasználó

      Nekem még sose volt csajom, nem is lesz, úgyhogy ebbe nem tudok beszállni 🙂
      Kata
      [align=right][snapback]82119[/snapback][/align]

      Pedig ha lenne oda én szívesen beszállnék 😛 😛 😛 :rolleyes: :rolleyes: :oha: :oha:

      Hozzászólás: linux video converter #1971260
      paca5
      Felhasználó

        mencoder, avidemux …..

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1968745
        paca5
        Felhasználó

          szegény némettancim csak pislogott amikor felvázoltam a vallásomat meg a világszemléletemet egy laza 10 percben… (meg akik hallották azok is… 😀  😀  😀 )
          [align=right][snapback]81976[/snapback][/align]

          Nem az állat a sok hanem a kerítés túl alacsony …Szokták volt mondani (mármint az Isten állatkertjére) (bár lehet az állat is sok) :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :onfire: :onfire: :onfire: :xmas: :xmas:

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1968744
          paca5
          Felhasználó

            Egy Slackware-telepítéshez minden bizonnyal 😀
            [align=right][snapback]81971[/snapback][/align]

            A többit meg majd a helyzet szüli :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :blink:

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1968737
            paca5
            Felhasználó

              Izé… hány éves vagy, Paca?  😛
              [align=right][snapback]81964[/snapback][/align]

              Sztem pont megfelelõ :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :xmas:

              Hozzászólás: a linux és a lányok #1968733
              paca5
              Felhasználó

                felkínlódtam a Woodyt is egy másik partícióra. Hát az megizzasztott rendesen 🙂
                [align=right][snapback]81952[/snapback][/align]

                Proszáld ki ezt is… sztem fergtegesen a legjobb
                http://slackware.com/
                ftp://ftp.slackware.hu/slackware/slackware-10.0-iso/
                http://slackware.hu/news.php

                3 éve azonban Katalin elvált, és szerzett egy saját gépet, amivel azt csinál, amit akar.  🙂
                [align=right][snapback]81952[/snapback][/align]

                Szal ha gondod lenne a telepítéssel, akkor csak szólj és én rohanok…
                :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: B) B) B)

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1968719
                paca5
                Felhasználó

                  Volt egy mûsor, melynek „Miért nem vasal a férfi” volt a címe.
                  [align=right][snapback]81907[/snapback][/align]

                  Az elöbbi 6lövetü hozzászolásomban nem a játékra probáltam célozni hanem a puskára,dákora…. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1968714
                  paca5
                  Felhasználó

                    Vegyél neki autót, puskát, aztán majd kiderül 🙂
                    Most magamból indultam ki….
                    Andrea
                    [align=right][snapback]81898[/snapback][/align]

                    Te már gyerek korodban is hatlövetüvel játszottál???? 😛 😛 😀 😀 😀 :onfire: :onfire: :onfire:

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1968710
                    paca5
                    Felhasználó

                      Honnan szerzed ezeket az „idióta” linkeket?
                      [align=right][snapback]81885[/snapback][/align]

                      Ez a hír kb 1.5-2 éve volt a hazai számítástecknikai portálokon is

                      Hozzászólás: S3Trio támogatás melyik disztóban #1971033
                      paca5
                      Felhasználó

                        Nem a disztri a lényeg hanem a benne levõ X
                        Az xorg féle x-ben pld ez a mérvadó:
                        http://freedesktop.org/~xorg/X11R6.7.0/doc/s3virge1.html#1

                      10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 2,354