Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nekem még sose volt csajom, nem is lesz, úgyhogy ebbe nem tudok beszállni 🙂
Kata
[align=right][snapback]82119[/snapback][/align]Pedig ha lenne oda én szívesen beszállnék 😛 😛 😛 :rolleyes: :rolleyes: :oha: :oha:
mencoder, avidemux …..
szegény némettancim csak pislogott amikor felvázoltam a vallásomat meg a világszemléletemet egy laza 10 percben… (meg akik hallották azok is… 😀 😀 😀 )
[align=right][snapback]81976[/snapback][/align]Nem az állat a sok hanem a kerítés túl alacsony …Szokták volt mondani (mármint az Isten állatkertjére) (bár lehet az állat is sok) :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :onfire: :onfire: :onfire: :xmas: :xmas:
Egy Slackware-telepítéshez minden bizonnyal 😀
[align=right][snapback]81971[/snapback][/align]A többit meg majd a helyzet szüli :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :blink:
Izé… hány éves vagy, Paca? 😛
[align=right][snapback]81964[/snapback][/align]Sztem pont megfelelõ :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :xmas:
felkínlódtam a Woodyt is egy másik partícióra. Hát az megizzasztott rendesen 🙂
[align=right][snapback]81952[/snapback][/align]Proszáld ki ezt is… sztem fergtegesen a legjobb
http://slackware.com/
ftp://ftp.slackware.hu/slackware/slackware-10.0-iso/
http://slackware.hu/news.php3 éve azonban Katalin elvált, és szerzett egy saját gépet, amivel azt csinál, amit akar. 🙂
[align=right][snapback]81952[/snapback][/align]Szal ha gondod lenne a telepítéssel, akkor csak szólj és én rohanok…
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: B) B) B)Volt egy mûsor, melynek „Miért nem vasal a férfi” volt a címe.
[align=right][snapback]81907[/snapback][/align]Az elöbbi 6lövetü hozzászolásomban nem a játékra probáltam célozni hanem a puskára,dákora…. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Vegyél neki autót, puskát, aztán majd kiderül 🙂
Most magamból indultam ki….
Andrea
[align=right][snapback]81898[/snapback][/align]Te már gyerek korodban is hatlövetüvel játszottál???? 😛 😛 😀 😀 😀 :onfire: :onfire: :onfire:
Honnan szerzed ezeket az „idióta” linkeket?
[align=right][snapback]81885[/snapback][/align]Ez a hír kb 1.5-2 éve volt a hazai számítástecknikai portálokon is
Nem a disztri a lényeg hanem a benne levõ X
Az xorg féle x-ben pld ez a mérvadó:
http://freedesktop.org/~xorg/X11R6.7.0/doc/s3virge1.html#1 -
SzerzőBejegyzés