Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Csak Paca má’ elfelejtett, mert rég nem írtam. 🙂
[align=right][snapback]81536[/snapback][/align]vagy új kernel
[align=right][snapback]81244[/snapback][/align]Ha a kernelt változtatod meg akkor ebbõl indult ki
ftp://ftp.slackware.hu/slackware/slackwar…7/README.initrdEbben frankon le van írva a 2.4.26 -> 2.6.7 az átállás…
VALAKI SEG
Uhu 1.1.1-et használok.
[align=right][snapback]80908[/snapback][/align]A home könyvtáradon belül van egy Destop könyvtár azon belül egy Autostart nevü, na abba linkeld be a progikat és már futnak is automatice az X elindításakor
tudom, de lusta vagyok és szeretem megoldani a dolgokat copy-paste megoldásokkal, de úgy látom, hoyg ez slacki alatt nem egy…
[align=right][snapback]80751[/snapback][/align]Ezt nemértem… Nekem a konzolrol copy is megy pld a firefoxba
Amugy van 2 csajszi az uhu levlistán Andrea és Kata. Az utobbi idõben elég aktivak, már ami a levélírást illeti 🙂
van egy uhus csaj az #uhulinux -on.
paca tobbet tudna meselni 🙂
[align=right][snapback]80783[/snapback][/align]:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :thumbup: :thumbup: :thumbup: 😛 😛
debianos ful eztis jolhallja 🙂
[align=right][snapback]80740[/snapback][/align]Egy debillányosnak mindent elhiszek…kivétel azt, hogy a rendszere jobb :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛
kérdés:
miért van, hoyg 9.1 csomijait símán felrakja a swaret, míg a 10 csomijait nem, valami depedency gondja
[align=right][snapback]80729[/snapback][/align]Mi van megadva az /etc/swaret.conf fájlban??
Ui: Proszáld ki a slapt-get -et -
SzerzőBejegyzés