paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 771-780 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1968683
    paca5
    Felhasználó

      Csak Paca má’ elfelejtett, mert rég nem írtam. 🙂
      [align=right][snapback]81536[/snapback][/align]

      Hozzászólás: Slackware 10 és AC97 #1970437
      paca5
      Felhasználó

        vagy új kernel
        [align=right][snapback]81244[/snapback][/align]

        Ha a kernelt változtatod meg akkor ebbõl indult ki
        ftp://ftp.slackware.hu/slackware/slackwar…7/README.initrd

        Ebben frankon le van írva a 2.4.26 -> 2.6.7 az átállás…

        Hozzászólás: mp3 ból wav ba! #1970449
        paca5
        Felhasználó

          VALAKI SEG

          Hozzászólás: Automatiks programindítás Gnome-mal #1968538
          paca5
          Felhasználó

            Uhu 1.1.1-et használok.
            [align=right][snapback]80908[/snapback][/align]

            A home könyvtáradon belül van egy Destop könyvtár azon belül egy Autostart nevü, na abba linkeld be a progikat és már futnak is automatice az X elindításakor

            Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955305
            paca5
            Felhasználó

              tudom, de lusta vagyok és szeretem megoldani a dolgokat copy-paste megoldásokkal, de úgy látom, hoyg ez slacki alatt nem egy…
              [align=right][snapback]80751[/snapback][/align]

              Ezt nemértem… Nekem a konzolrol copy is megy pld a firefoxba

              Hozzászólás: kernel 2.6 UHU-n #1970143
              paca5
              Felhasználó
                Hozzászólás: a linux és a lányok #1968621
                paca5
                Felhasználó

                  Amugy van 2 csajszi az uhu levlistán Andrea és Kata. Az utobbi idõben elég aktivak, már ami a levélírást illeti 🙂

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1968620
                  paca5
                  Felhasználó

                    van egy uhus csaj az #uhulinux -on.
                    paca tobbet tudna meselni 🙂
                    [align=right][snapback]80783[/snapback][/align]

                    :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :thumbup: :thumbup: :thumbup: 😛 😛

                    Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955293
                    paca5
                    Felhasználó

                      debianos ful eztis jolhallja 🙂
                      [align=right][snapback]80740[/snapback][/align]

                      Egy debillányosnak mindent elhiszek…kivétel azt, hogy a rendszere jobb :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛

                      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955289
                      paca5
                      Felhasználó

                        kérdés:
                        miért van, hoyg 9.1 csomijait símán felrakja a swaret, míg a 10 csomijait nem, valami depedency gondja
                        [align=right][snapback]80729[/snapback][/align]

                        Mi van megadva az /etc/swaret.conf fájlban??
                        Ui: Proszáld ki a slapt-get -et

                      10 bejegyzés megtekintése - 771-780 / 2,354