paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955242
    paca5
    Felhasználó

      10 slackihoz van valakinek swaret.conf -ja?  
      nekem csak az van ami 9.1 alá való…. swaret.org meg nem elérhetõ

      a lista kellene csak , hoyg honnan tud dolgozni…

      Hozzászólás: Update #1965908
      paca5
      Felhasználó

        Amit te akasz az elvileg müxik DE….
        Bizonyos progik természetüknél fogva fejlõdnek, változnak….ezért elképzelhetõ, hogy pld a config állománya is változik szal sztem egy ilyen dolog amire te gondolsz elvileg szinte bármelyik disztroval kivitelezhetõ de sztem sosem kapsz 100% -ot
        Slackware,Debian,Gentoo

        Hozzászólás: gprs help! #1965414
        paca5
        Felhasználó
          Hozzászólás: Mplayer gond #1965395
          paca5
          Felhasználó

            Nemigazán tudom most mi legyen

            Ha most bunkó lennék akkor azt mondanám tegyél fel egy normális disztrot ahol a dolgok a helyükön vannak (kezdõknek: Uhu, Mandrake,yoper) (profibbaknak:Slackware, Debian) De nemvagyok bunko ezért tedd fel ezt
            http://www.mylinux.hu/modules.php?name=Dow…op=getit&lid=97

            Hozzászólás: Mplayert mindenkinek… #1955868
            paca5
            Felhasználó

              A gtk-dev csomit is tedd fel

              Hozzászólás: guarddog & mozilla #1965223
              paca5
              Felhasználó

                Nemértelek konkrétan mi is a gondod??
                A mozillát nemkell külön sehol sem engedélyezni. Ha a konqueror-al müxik a böngészés akkor a mozillával is kell

                Hozzászólás: Ki válalná??? (debian) #1965202
                paca5
                Felhasználó

                  mindenhol azt hallom,hogy a Debian a Debian meg a Debian….

                  Hozzászólás: Screenshot készítése videóról #1965130
                  paca5
                  Felhasználó

                    Külön progi kell hozzá?

                    Nem,az mplayer esetén ne az xv-s videokimenetet válaszd hanem az x11-t és akkor Ok-s lesz…

                    Hozzászólás: Mozilla Firefox #1964996
                    paca5
                    Felhasználó

                      semmi script nemkell hozza.
                      egyszeruen a /home/juzer/.firefox/defaultblabla/!lock file-t kell torolnod.
                      aztan mar mehet az uj firefox.

                      Jéé télleg…
                      thnx 😀

                      Hozzászólás: Mozilla Firefox #1964992
                      paca5
                      Felhasználó

                        Glindorf barátomnak van egy olyan scriptje amivel pont ezt lehet kiküszöbölni de sajna ez a script az oldaláról most pont nem elérhetõ írtam neki mailt remélem válaszol rá gyorsan..
                        http://glindorf.linuxuser.hu/glinuxia/index.php

                      10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 2,354