Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem 100% de lehet ez kell neked…
http://opensource.tuxcenter.net/projects/m…ozilla-starter/Esetleg probáld ki ezt
http://mplayerinstaller.uw.hu/download.php?view.3Az xscreensaver-nek van egy olyan része a mod résznél, hogy Disable Screen Saver
A file menüben meg egy olyan, hogy Kill DaemonHát Suse-val az a gond (sajna) sok a fordításhoz szükséges progit nem tesz fel alapból
Suse esetén még annak is örülnék ha az mplayer simán felmenne forrásból minden tök@lés nélkül. Mert sajna volt itt a fórumon már 1-2 emberke akinek nem volt 1szerû a dolog…Meg van egy ilyen is
http://www.speakfreely.org/
http://sourceforge.net/projects/speak-freely-u/Sõt találtam egy ohphone nevü progit aminek van wines verziója is
Természetesen ez is az openh323 project része
http://openh323.weblapja.com/code.phphttp://weblapja.com/openh323/ohphone_20030…inux_x86.tar.gz
Ha valaki tud róla bámilyen infot írja meg thnx
az nem csak terminalban jó ?
Nem
Bármiylen progit amit abból a terminalból elindítasz (xmms,mozilla,kcontrol, firefox,mplayer ) az el is indul, de nem user hanem root jogosultságokkal…„su” nak elégnek kell lennie…
Amugy a legtöbb disztri tartalmazza a gnomemeeting nevü progit ami elvileg szintugy hangcsevegésre lett kitalálva
mc – Fajlkezelo Unix tipusu rendszerekhez
-
SzerzőBejegyzés