paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Fórum Skype #1964168
    paca5
    Felhasználó

      Egyébként a gépen magán megy? (tudsz hangot felvenni mondjuk audacityvel, vagy akármivel, mikrofonnal?)
      Ha ott sem, alighanem nem a tûzfal a ludas…

      kl223

      Ha amennyiben a mikrofonba bemondott beszédet amit a hangszoró visszaad azt jelenti, hogy igen, akkor IGEN

      Hozzászólás: Fórum Skype #1964166
      paca5
      Felhasználó

        Hang befele van tökéletesen de kifele semmi…..
        Olyan emebrkétõl várok választ aki használja a skype-t és alaplapi cmi-s hagkarija van ….

        Müxik valahogy a mikrofon?? Vagy esetleg a tûzfalban kell valamit kikapcsolnom???

        Hozzászólás: Milyen linuxot? #1962601
        paca5
        Felhasználó

          Collage Linuxot nemismerem tedd fel aztán kiderül…

          Amúgy sokan az Arch Linux-ot dícsérik de nagyon..
          http://archlinux.org/

          Persze a Slacki a király ez nemkétség…

          Hozzászólás: Shoutcast (Netrádió) Linux alól #1964915
          paca5
          Felhasználó

            Azt a linket GegSite-nek szántam mert ha megnézed ott nemcsak netes rádiók vannk összegyûjtve, hanem egy progi is amivel adni lehet az adást…

            Hozzászólás: Shoutcast (Netrádió) Linux alól #1964911
            paca5
            Felhasználó
              Hozzászólás: xmms uninstall #1964666
              paca5
              Felhasználó

                Nem kell leszedni az xmms-t!!!!!

                A redhat-fedora amerikai kiadás és ott az mp3 jogvédett ezért õk kihagyták az xmms ezen részét

                El kell menni az xmms.org oldalra és le kell tölteni az xmms megfelelõ redhatos vagy fedorás kiadását!!!!

                Hozzászólás: Mplayert mindenkinek… #1955856
                paca5
                Felhasználó

                  Slacki alatt a saját magad fordította progik alapesetben az /usr/local/bin -be kerülnek …
                  Ha ezt a helyet adadod meg a configurénak akkor tutira megtalálja, az mplayer

                  Hozzászólás: #1964681
                  paca5
                  Felhasználó

                    Egyébként amit leírtam, azért olyan bonyolult, mert úgy tudom, az fsck csak umountolt partíciókon megy.
                    kl223

                    Kb 1 éve mikor feltettem a gépemre a FreeBSD-t egyszer egy áramkimaradás után érzem mintha a wincsi dolgozna ezerrel… indítottam egy „top” progit hát látom ám a BSD-ben az fsck müxik bizony a felmountolt fájlrendszer esetén a háttérben alacsony prioritással!!!!!!

                    Erre a héten olvasom a hírt a hup oldalán
                    http://hup.hu/modules.php?name=News&file=a…rticle&sid=6679

                    Szal megmondom õszintén én baromira örülnék, ha a nyilt forrásu közösség a másik jó és hasznos dolgait jóval gyorsabban átvenné a saját rendszerébe is.

                    Lehet a Linuxban jóval több hardwer van támogatva, de a BSD mintha ésszerübben lenne összeállítva…

                    Hozzászólás: gentoo probléma #1964728
                    paca5
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: skype #1960259
                      paca5
                      Felhasználó

                        paca5 az üzenetküldés megy?

                        Próbáltad már a teszt felhasználót, visszamondja amit te bemondasz. Ha hallod, akkor elvileg minden ok, ha nem akkor valami gáz van.

                        Nos az üzi küldás az megy szal a kapcsolat az létrejön, sõt én hallom is a partnert, de õ engem nem sajna. Probáltam a echo123 -t mint tesztelést de amit mondtam azt nemhallottam vissza sajna :((((

                        Ui: Windozer alol megy tökjól….

                      10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 2,354