Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ez a mikrofon dolog nekem sem akar müxeni… én hallom a saját beszédem, de a másik fél nem..
5let???
Ui:
Mic potmeter csutkán, Mic boost bekapcs…Meg egy dmesg kimenet sem ártana
Code:dmesg > dmesg.txthi all.
kezembe kerult 2 ilyen gep. tettem rajuk uhu 1.1.1-et lassu volt, de mondom nem baj, teszek ra slacki 10et. megtortent. forgattam uj mplayert, es fluxbox alatt nem megy a divxnezes fullsreenben. ue konfiggal win98alatt ment. mi lehet a baj? regebbi disztrot tegyek?Uhu alatt az mplayer nem optimalizált szal szerintem ez volt a gond
Slacki alatt meg a video driver résznél nálam pld alapból vesa volt és nem nv(nvidia karim van) és vesaban nincs fullscrenes lejátszás, de ha átírtam nv-re akkor ok-s lettAz s3-s kariknál nemtom van-e egyáltalán xv támogatás….
Nekem a genius egerem van és ilyen a x.org fájlom..
Code:# Emulate3Buttons is an option for 2-button Microsoft mice# Emulate3Timeout is the timeout in milliseconds (default is 50ms)
Option „Emulate3Buttons”
# Option „Emulate3Timeout” „50”
# ChordMiddle is an option for some 3-button Logitech mice
# Option „ChordMiddle”
Option „ZAxisMapping” „4 5 6 7”
Option „Buttons” „12”
EndSection
A görgõhöz asszem a utolsó 2 sor a fontos!!!!
Linus pár órával a 2.6.8-as Linux kernel kiadása után bejelentette a 2.6.8.1-es verziót. Ennek az oka az, hogy Willy Tarreau arról számolt be, hogy NFSv3-at használva a rendszere pánikolt.
Ariszlo teccik ez az oldal
http://www.slackcare.comde tenyleg, mi volt ez a valtozas pontosan? ne ango linket lecci 🙂
http://hup.hu/modules.php?name=News&file=a…rticle&sid=5303
Slacki alatt a ttf fontokat be kell másolni a többi ttf mellé majd utána
(rootként) pkgtool ]Setup ] fontconfig ennyi…. -
SzerzőBejegyzés