Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Való igaz a fodítással jobb nem lesz, legfeljebb nem üzenget! Ha jól mennek a filmek akkor felesleges is!
Ez sztem marhaság
Sokkal jobb, robosztusabb,gyorsabb… és ami fõ kevés procit evõ leszFordítás rulez 😀 😀
Aty! Köszönöm! Most már csak az a kérdés, hogyan tudnám a Mandrake 10,0 -ba használni?
Beírod konzolba kworldclock
A cue-t a bchunk nevü progival lehet visszalakítani iso-ba
Iso-val meg már azt csinálsz amit csak akrsz
http://he.fi/bchunk/Lehet rosszul értem de neked nem ez kell???
http://tldp.fsf.hu/HOWTO/MP3-CD-Burning-hu…ao-burning.htmlA webminnel az a gond, hogy rendszerszintü beállításokat lehet vele módosítani és te (bár ez az én véleményem) ha leszeded a webmint a beállítasai maradnak. Sztem újratelepítés lesz a végeredmény nálad…
Ahonnét letöltötted az rpm fájlt ott keress egy src fájlt majd azt fordítsd le újra
Code:rpmbuild akarmi.src.rpm –rebuildA kész rpm az /usr/src/rpm könyvár alatt lesz megtalálható
Ha rosszul írtam akkor nézz bele a man rpmbuild leírásba
Hi!
Mint gondolom, a topik nevébõl is kiderült, slack alá szeretnék vmi jó kis tûzfalat beüzemelni…kl223Guarddog-ot felteszed beállítasz mindent benne, majd exportálás és amit ott kimentesz azt beteszed az /etc/rc.d/rc.local fájlba természetesen úgy hogy még a net(adsl) kapcsolat elött induljon.
Ennyi…Code:# /opt/kde/bin/kuser -
SzerzőBejegyzés