Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Guhu tutira lemradtam valamirõl de neked az x11-fonts-nisc miért kell a cursosrhoz??
Baghirábol van csomi is.
http://www.linuxpackages.net/download.php?id=3841Székesfehérvár vala
AzVan itten egy másik dolog IMHO
Sztem az IBM, a HP, a SUN, a SGI meg sokan mások beletettek már annyi lovét, hogy sztem nemhagyják elúszni a dologot.
Bár az ellenfelek jogászi hada felér egy hadsereggelFenetudja.. az gyõz aki tovább kitart
egyébként egy dologban viszont biztos vagyok hogy a jogászok meg kódbúvárok hada leste a linux kernel kódját nap mint nap eddig is az MS-nél, ha pedig így van akkor már mindegy – csak hogy idegesítsem paca-t 😉 – mert akkor már be is adták levédetésre…
Sztem ebben tévedsz mégpedig azért mert ha konkrétan tudni lehetne mik is a kifogásolt dolgok akkor azokat a közösség átírná és max kis idõ múlva müködne ugyanugy csak kicsit másként…
Sztem az ellenségek legfõbb érdeke a végtelenségig elhúzni a dolgot, addig is bizonytalanságot kellteni a Linux körül…Meglátjuk….
ha nemakarsz warezolni, akkor barmikor kerhetsz a vmwaretol ideiglenes serialt, amit aztan folyton hosszabbitgathatsz.
ez teljesen torvenyes.Jahh és a vmware teljesen cool… Nekem az én kis 1Gigás cerkámon futnak rendesen vele a progik (mármint sebesség ügyileg)
(ui: paca5: nézd meg lécci a privijeidet)
Mit nézzek rajtuk, nincs new privem!!!
Alapból be van állítva (asszem) de arra figyelj ha 10.0-s slackid van akkor a 10.0-s slackihez készült slapt-get-et tötsd!!!
http://software.jaos.org/egyébként ti milyen kernelt használtok? M’ért 2.4.26-os van benne, miért nem 2.6-os?
kl223Ott van az csak meg kell keresni…
ftp://ftp.slackware.at/slackware-10.0/tes…es/linux-2.6.7/Amugy
kedit /boot/README.initrd -
SzerzőBejegyzés