paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: cursor theme gond a 10 alatt #1961799
    paca5
    Felhasználó

      Guhu tutira lemradtam valamirõl de neked az x11-fonts-nisc miért kell a cursosrhoz??

      Hozzászólás: slack optikai tuning #1962116
      paca5
      Felhasználó
        Hozzászólás: Hány éves vagy? #1961904
        paca5
        Felhasználó

          Székesfehérvár vala
          Az

          Hozzászólás: Most dõl el a Linux sorsa? #1961868
          paca5
          Felhasználó

            Van itten egy másik dolog IMHO
            Sztem az IBM, a HP, a SUN, a SGI meg sokan mások beletettek már annyi lovét, hogy sztem nemhagyják elúszni a dologot.
            Bár az ellenfelek jogászi hada felér egy hadsereggel

            Fenetudja.. az gyõz aki tovább kitart

            Hozzászólás: Most dõl el a Linux sorsa? #1961866
            paca5
            Felhasználó

              egyébként egy dologban viszont biztos vagyok hogy a jogászok meg kódbúvárok hada leste a linux kernel kódját nap mint nap eddig is az MS-nél, ha pedig így van akkor már mindegy – csak hogy idegesítsem paca-t 😉 – mert akkor már be is adták levédetésre…

              Sztem ebben tévedsz mégpedig azért mert ha konkrétan tudni lehetne mik is a kifogásolt dolgok akkor azokat a közösség átírná és max kis idõ múlva müködne ugyanugy csak kicsit másként…
              Sztem az ellenségek legfõbb érdeke a végtelenségig elhúzni a dolgot, addig is bizonytalanságot kellteni a Linux körül…

              Meglátjuk….

              Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955209
              paca5
              Felhasználó
                Hozzászólás: VMWare contra B??? #1961851
                paca5
                Felhasználó

                  ha nemakarsz warezolni, akkor barmikor kerhetsz a vmwaretol ideiglenes serialt, amit aztan folyton hosszabbitgathatsz.
                  ez teljesen torvenyes.

                  Jahh és a vmware teljesen cool… Nekem az én kis 1Gigás cerkámon futnak rendesen vele a progik (mármint sebesség ügyileg)

                  Hozzászólás: Most dõl el a Linux sorsa? #1961856
                  paca5
                  Felhasználó

                    (ui: paca5: nézd meg lécci a privijeidet)

                    Mit nézzek rajtuk, nincs new privem!!!

                    Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955206
                    paca5
                    Felhasználó

                      Alapból be van állítva (asszem) de arra figyelj ha 10.0-s slackid van akkor a 10.0-s slackihez készült slapt-get-et tötsd!!!
                      http://software.jaos.org/

                      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955198
                      paca5
                      Felhasználó

                        egyébként ti milyen kernelt használtok? M’ért 2.4.26-os van benne, miért nem 2.6-os?
                        kl223

                        Ott van az csak meg kell keresni…
                        ftp://ftp.slackware.at/slackware-10.0/tes…es/linux-2.6.7/

                        Amugy
                        kedit /boot/README.initrd

                      10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 2,354