paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mc fájltársítás #1961797
    paca5
    Felhasználó

      f9 ] parancs ] kiterjesztésfájl szerkesztés

      Hozzászólás: slack változó hardveren #1961795
      paca5
      Felhasználó

        ez itt ugye a slacki elsõ cd, nem iso, hanem a cd tartalma. Itt van egy olyan könyvtár, hogy „kernels” ott meg mindenféle cuccok, meg egy olyan szkript, amivel kernelt lehet forgatni… ezért gondoltam, hogy a kernelt esetleg a gépre szabottan forgatja…kl223

        Tényleg és az a szkript mire jó?????

        Hozzászólás: slack változó hardveren #1961794
        paca5
        Felhasználó

          Alapból 486-de ez semmit sem jelent mert elvileg mindenki saját kernelt használ (kivétel én,lusta voltam még megcsinálni…) 😀

          Hozzászólás: Rendfokozatok ???? #1961575
          paca5
          Felhasználó

            Elmondom én Linux USER vagyok 🙂 🙄  😈  😈  😆  😀

            Jó, de ha te is sokat tanulsz akkor linuxuserbõl lehetsz linuxace….
            😉 😀 😀 😀 😀 8) 8)

            Hozzászólás: Rendfokozatok ???? #1961572
            paca5
            Felhasználó

              Jahh mint pld most az enyém…
              😀 😀 😀 😆 😆 😆 8) 8) 8)

              Hozzászólás: Telepített slax – root pass #1961548
              paca5
              Felhasználó

                Kisbetü-nagybetü…
                magyar-angol bill beállítás…

                Bár gondolom ezekre figyeltél
                Esetleg bug..

                paca5
                Felhasználó

                  Kovács Csaba
                  Christian Hamar

                  Hozzászólás: más csomagok #1961421
                  paca5
                  Felhasználó

                    Lehet de nem javasolt..Kb mint winxp-re sem javasolt egy win3.1-s progi feltelepítése..

                    Viszont uhuhoz van bõven csomi itten:
                    http://ubk.uhulinux.hu/

                    Vagy természetesen forrásból minen felmegy…

                    Hozzászólás: MPlayer csont nélkül #1960978
                    paca5
                    Felhasználó

                      körülbelül ue. a helyzet az apt-vel. vmelyik disztó kitalálta, a többi látta, hogy jó ötlet, és átvette. max. más nevet adott neki (pl. slapt-slacki, emerge -gentoo)
                      kl223

                      2 fontos megjegyzésem lenne
                      1 a többi átvette és rengeteget javított rajta szal ma az apt-rpm páros
                      állítolag jobb mint a apt-dpkg páros…
                      2 a gentoo-s emerge az tökre más rendszer mint az apt. Az emerge forrásból tesz fel mindent szal az is sokkal jobb mint az apt

                      Hozzászólás: scsi-emu gondok #1961213
                      paca5
                      Felhasználó

                        Sz@r a Debilány tegyél rá valami normális disztrot pld Slackit, Arch -t… 😀 😀 😀 😀 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 2,354