Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
f9 ] parancs ] kiterjesztésfájl szerkesztés
ez itt ugye a slacki elsõ cd, nem iso, hanem a cd tartalma. Itt van egy olyan könyvtár, hogy „kernels” ott meg mindenféle cuccok, meg egy olyan szkript, amivel kernelt lehet forgatni… ezért gondoltam, hogy a kernelt esetleg a gépre szabottan forgatja…kl223
Tényleg és az a szkript mire jó?????
Alapból 486-de ez semmit sem jelent mert elvileg mindenki saját kernelt használ (kivétel én,lusta voltam még megcsinálni…) 😀
Elmondom én Linux USER vagyok 🙂 🙄 😈 😈 😆 😀
Jó, de ha te is sokat tanulsz akkor linuxuserbõl lehetsz linuxace….
😉 😀 😀 😀 😀 8) 8)Jahh mint pld most az enyém…
😀 😀 😀 😆 😆 😆 8) 8) 8)Kisbetü-nagybetü…
magyar-angol bill beállítás…Bár gondolom ezekre figyeltél
Esetleg bug..Kovács Csaba
Christian HamarLehet de nem javasolt..Kb mint winxp-re sem javasolt egy win3.1-s progi feltelepítése..
Viszont uhuhoz van bõven csomi itten:
http://ubk.uhulinux.hu/Vagy természetesen forrásból minen felmegy…
körülbelül ue. a helyzet az apt-vel. vmelyik disztó kitalálta, a többi látta, hogy jó ötlet, és átvette. max. más nevet adott neki (pl. slapt-slacki, emerge -gentoo)
kl2232 fontos megjegyzésem lenne
1 a többi átvette és rengeteget javított rajta szal ma az apt-rpm páros
állítolag jobb mint a apt-dpkg páros…
2 a gentoo-s emerge az tökre más rendszer mint az apt. Az emerge forrásból tesz fel mindent szal az is sokkal jobb mint az aptSz@r a Debilány tegyél rá valami normális disztrot pld Slackit, Arch -t… 😀 😀 😀 😀 😀
-
SzerzőBejegyzés