Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tévedés a Debian alapú rendszerek csomagkezelõje a dpkg
Az apt az csak egy progi ami a függõségek figyelembevételével telepít fel progikat debian alatt a dpkg pld redhat alatt meg az rpm segítségével…
Vagy pld a yum ami a fedora része és olyan mint az apt ..
http://linux.duke.edu/projects/yum/apt es rpm…
szegyen.Miért is???
Egyben tévedtek a Suse és más disztrok nem csak a win32 codecet nemadják a Mplayer mellé, hanem a meglévõ mplayer-t is kiherélik(tudását jelentõsen csorbítják)
goodspeed1981 Tedd fel forrásból és utána hasonlítsd össze a xine-l
Mplayer =Rolls-Royce
Xine = Audi A3még itthon vagy? émmá’ lenn lennék a strandon hideg sör mellett ;))
Mingyá indulok… 😀 😀 😀 😀 😀
Igen és van még egy fontos a ncked megadása
Code:[HUN]akarmiHa nem ebben a formában adod meg akkor a magyar hubok be sem engednek..
Killall volt szerencsém igaz korábban Mandraket használni viszonylag sokáig, és pont ezért írtam azt amit írtam. Beletsznek minden megjelent dolgot gyorsan mondván legyünk naprakészek (másodperce készek) és bizony én is belefutotam a 9.1-s Mandrake esetében a bazi nagy ext3 bugba amikor is eltünt a wincsimrõl 10G adat. Viszont ha belegondolsz akkor a kernel vagy a gnome vagy a kde hibáirõl nem a Mandrake Fedora stb tehet hanem a progi alkotoi de ettõl még te vagy én nem a kde-t kernelt vagy a gnome-t fikázzod(zuk) hanem a disztrit…
Jedit a Madrake és az LG cdrom esetében az LG volt a hibás és nem a Mandrake
Olvasva állandoan az Uhu levlistát egy dolog bebizonyososdott és ez tény mi userek a progikat csak feltesszük dpkg-vel vagy apt-al de a dologról tényleg csak ennyit tududnk és többet nem. Akik viszont készítik biztos sokkal jobban értenek hozzá és õk azt mondják a dpkg egy elavult agyonheckelt akarmi
Amugy meg kell nézni hány rpm alapu dsiztro létezik és hány deb-es, gondolom nemvéletlen..Sztem nemszabad hittéríteni ha neki teccik amit használ akkor használja azt… Ha erõszakosan akar valaki valamire rávenni téged neked sem fül hozzá a fogad. Viszont ha õ jön mert sok a vírus, lefagy a rendszer stb..stb.. akkor mehet a dolog 1000-l
-
SzerzőBejegyzés