paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: MPlayer csont nélkül #1960976
    paca5
    Felhasználó

      Tévedés a Debian alapú rendszerek csomagkezelõje a dpkg
      Az apt az csak egy progi ami a függõségek figyelembevételével telepít fel progikat debian alatt a dpkg pld redhat alatt meg az rpm segítségével…
      Vagy pld a yum ami a fedora része és olyan mint az apt ..
      http://linux.duke.edu/projects/yum/

      Hozzászólás: MPlayer csont nélkül #1960974
      paca5
      Felhasználó

        apt es rpm…
        szegyen.

        Miért is???

        Hozzászólás: tuning: reiserfs data journaling #1960883
        paca5
        Felhasználó
          Hozzászólás: Suse LInux XVID , DIVX, MPG4 lejátszása #1960666
          paca5
          Felhasználó

            Egyben tévedtek a Suse és más disztrok nem csak a win32 codecet nemadják a Mplayer mellé, hanem a meglévõ mplayer-t is kiherélik(tudását jelentõsen csorbítják)

            goodspeed1981 Tedd fel forrásból és utána hasonlítsd össze a xine-l
            Mplayer =Rolls-Royce
            Xine = Audi A3

            Hozzászólás: J #1960485
            paca5
            Felhasználó
              Hozzászólás: dc beállítás #1960426
              paca5
              Felhasználó

                még itthon vagy? émmá’ lenn lennék a strandon hideg sör mellett ;))

                Mingyá indulok… 😀 😀 😀 😀 😀

                Hozzászólás: dc beállítás #1960424
                paca5
                Felhasználó

                  Igen és van még egy fontos a ncked megadása

                  Code:
                  [HUN]akarmi

                  Ha nem ebben a formában adod meg akkor a magyar hubok be sem engednek..

                  Hozzászólás: Rettenetes hang #1959936
                  paca5
                  Felhasználó

                    Killall volt szerencsém igaz korábban Mandraket használni viszonylag sokáig, és pont ezért írtam azt amit írtam. Beletsznek minden megjelent dolgot gyorsan mondván legyünk naprakészek (másodperce készek) és bizony én is belefutotam a 9.1-s Mandrake esetében a bazi nagy ext3 bugba amikor is eltünt a wincsimrõl 10G adat. Viszont ha belegondolsz akkor a kernel vagy a gnome vagy a kde hibáirõl nem a Mandrake Fedora stb tehet hanem a progi alkotoi de ettõl még te vagy én nem a kde-t kernelt vagy a gnome-t fikázzod(zuk) hanem a disztrit…

                    Jedit a Madrake és az LG cdrom esetében az LG volt a hibás és nem a Mandrake

                    Olvasva állandoan az Uhu levlistát egy dolog bebizonyososdott és ez tény mi userek a progikat csak feltesszük dpkg-vel vagy apt-al de a dologról tényleg csak ennyit tududnk és többet nem. Akik viszont készítik biztos sokkal jobban értenek hozzá és õk azt mondják a dpkg egy elavult agyonheckelt akarmi
                    Amugy meg kell nézni hány rpm alapu dsiztro létezik és hány deb-es, gondolom nemvéletlen..

                    paca5
                    Felhasználó

                      Sztem nemszabad hittéríteni ha neki teccik amit használ akkor használja azt… Ha erõszakosan akar valaki valamire rávenni téged neked sem fül hozzá a fogad. Viszont ha õ jön mert sok a vírus, lefagy a rendszer stb..stb.. akkor mehet a dolog 1000-l

                      Hozzászólás: Slackware-háttérképek #1959963
                      paca5
                      Felhasználó

                        Nekem ez a kedvencem

                      10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 2,354