Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ezt lehet pld igy hasznalni:
ao=alsa,oss,sdl,
Leesett amit írtál bár igaz barora lassan pedig még ma nem is ittam… 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jah amugy pld az uhuban is van egy ilyen :
ao=alsa,oss,esd
vo=xv,x11,sdlpaca5:
mivel a .config ugyanugy mukodik (majdnem) mint a parancssoros mplayer, ezert lehet alkalmazni egy kis trukkot: ha egy kapcsolo erteke ,-vel vegzodik, akkor az adott valtozo inicializalasakor bekovetkezo hiba eseten megprobalja a sorban kovetkezot hasznalni; ha nincs sorban kovetkezo, akkot automatan dont;Fellow ez tök jó amit írtál, de mire is írtad ezt???
Ok na nézzük..
Elmentek ide:
http://members.chello.nl/p.wiersema/list.html
Vagy ide:
http://www.suprnova.org/Kiválasztotok egy letöltendõ állományt akarmit..
Pld ezt.
http://66.90.75.92/suprnova//torrents/2127…eb.net).torrent
Majd ezt a torrent fájlt lementitek ez kb 1-2 kb az egész majd elindítjátok magát a progitbtdownloadcurses.py /home/neved/torrent/Nirvana.torrent
Csak gyõzzétek kivárni ….
Akinek gui-s felület kell az tegye fel a wxpythont majd így indítsa el
btdownloadgui.py /home/torrent/Nirvana.torrent😀 😀 😀
hát, a kezelése valóban elég egyszerû, de ha már itt van ez a topic, engem érdekelne a mûködése is!
kl223Tso már leírta…
http://www.hup.hu/wiki/wiki.phtml?title=BitTorrent
http://www.hup.hu/modules.php?name=News&fi…rticle&sid=5952
http://www.hup.hu/modules.php?name=News&fi…rticle&sid=6165[*]képernyõkép
Ez tényleg szép…
rpm alapú igaz?A K3B-vel nem tudok mp3-ból audió CD-ét írni, mert azt írja ki, hogy ez nem támogatott formátum.
Parancssor rulez..Amugy pont ma jelent meg..
http://tldp.fsf.hu/HOWTO/MP3-CD-Burning-hu/index.htmlHa ilyen gondod van mindig a progi web-s oldalán nézz szét mint itt is..
http://www.k3b.org/
http://k3b.xcyb.org/Volt gond az új Slacki esetén az mplayer-el mert nem müx benne az -vo xv rendesen full képernyõn…
Na a szitu a következõ az xorg.conf fájlban ez szerepel alapból:Code:Section „Device”Identifier „VESA Framebuffer”
Driver „vesa”
#VideoRam 4096
# Insert Clocks lines here if appropriate
EndSection
Na szal ezzel a driver-el nem müx az xv. De ha átírjuk „nv” akkor már müx fullon is. Persze ha telepítve van az Nvidia driver akkor meg természetesen szintén müx fullképernyõn..
Szal a driver résznél vagy „nv” vagy „nvidia”
Elvileg így:
.mplayer könyvtárban van egy config fájl abba írd bele
vo=xv
ao=alsaegyébként az insmod parancs mirejó?
Code:man insmod -
SzerzőBejegyzés